Android Yeni Proje Üzerinde Çalışıyor
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Android Yeni Proje Üzerinde Çalışıyor

Android Güncelleme İle İlgili Yeni Proje Üzerinde Çalışıyor..!

0

Android Güncelleme İle İlgili Yeni Proje Üzerinde Çalışıyor..!

Android Geliştiricileri “Android İşletim Sistemi” Kullanan Mobil Cihaz Üreticilerinin İşini Kolaylaştıracak Bir Proje Üzerinde Çalışıyor Güncellemeleri Artık Mobil Cihaz Üreticileri Piyasaya Sunmayacak Kullanıcılar Kendisi İndirecek.

Android’in Bu Üzerinde Çalıştığı Projede “Android İşletim Sistemi” Kullanan Mobil Kullanıcılar Android Güncellemelerini Artık Kullandıkları Mobil Cihaz Üreticisi Firmadan Değil Kendileri “Android Play Store” Mağazasından İndirecekler.

Android Geliştiricileri Böylelikle Mobil Cihaz Üretici Firmaların İşini Bir Nebze Olsun Kolaylaştırıyor Çünkü Kullanıcılar Kararlı Güncelleme Sürümünü “Android Play Store” Üzerinden Kendileri İndirecekler ve Kuracaklar.

Mobil Cihaz Üretici Firmalar Güncellemeyi Kullanıcılara İletmek İçin Tekrar’dan Bir Güncelleme Üretmek ve Bunu Piyasaya Sunmak İçin Uğraşmayacaklar.

Bu Proje’nin Şimdilik Sadece Sızıntı Bilgileri Ortaya Çıktı Projenin Piyasaya Çıkması Konusunda Biraz Zaman Geçebilir veya Android Geliştiricileri İstedikleri Sonuçları Alamazlarsa Projeyi Hayata Geçirmeyebilirler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir