Apple Bu Hafta Rakibi Android’e Bazı Duyurular Gönderdi
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Apple Bu Hafta Rakibi Android’e Bazı Duyurular Gönderdi

Apple Bazı Yerlerde Köklü Değişiklik Yapmayı Planlıyor !

0

Apple Bazı Yerlerde Köklü Değişiklik Yapmayı Planlıyor !

Kurucuları Steve Jobs, Steve Wozniak ve Ronald Wayne Olan Apple Şirketi Bu Hafta Yaptığı Açıklamalarda ve Söylenen Söylentilerde de Anlaşılacağı Üzere Bazı Yerlerde Köklü Değişiklikler Yapmayı Planlıyor.

En Büyük Rakibi Olan Android’e Karşı Bir Atak Yapmayı Planlıyor ve Android’e Kendisiyle Yarışamayacağını Yapacağı Şeylerin Kendisinin Yapmayacağını Önünde Engeller Olduğunu Söylüyor.

Sızıntı ve Söylentilere Göre Apple Youtube Uygulamasında Fiziksel Bir Maket Oluşturmayı ve İsteyene Android Görünümünde İsteyene Normal Görünümde Görüntülemeyi Planlıyor.

Sızıntılara Göre Bir Diğer Bilgide Logosu Olan “Isırık Elma” Yerine Parmak İzi Okuyucu Sensörünü Yeni Modellerinde Deniyor Eğer Uygun Olursa Denemeler Başarılı Sonuç Verirse Uygulamayı Planlıyor.

Yeni MAC Pro Modelinde İse “Kelebek Klavye” İsimli Yeni Teknoloji Bir Klavye Modeli Denediğini Söylüyor Bu Yeni Değişikliği Uygularsa Normal Klavyeninde Değişmeyeceğini İsteyenin Eski Görünüme Geçeceğini de Belirtti.

Ayrıca Xiaomi’ninde Yeni Klavye Emojilerinin Kendi Klavyesinde Emojilere Çok Benzediğini Birbirinin Klon Gibi Göründüğünü Sadece İsimlerinin Farklı Olduğunu da Belirtti.

KAYNAK: https://www.androidauthority.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir