Apple CEO’su Flash Açıklama Yaptı
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Apple CEO’su Flash Açıklama Yaptı

Apple CEO'sundan Flash Açıklama Cihazlarınızı Uzun Süre Kullanmayın !

0

Apple CEO’sundan Flash Açıklama Cihazlarınızı Uzun Süre Kullanmayın !

Apple CEO’su Steve Jobs’un Ayrılmasının Ardından Şirketin Yeni CEO’su Olan Tim Cook Flash Bir Açıklama Yaptı “iPhone Kullanıcılarının Uzun Süreler Telefon Başında Kalmasını İstemediğini” Belirtti.

Apple CEO’su Tim iPhone Modellerindeki Bildirimlerin Susturulması İçin Gerekli İşlemleri Yaptığını Söyledi Fakat Söylediği Bildirimleri Susturma Özelliği Gerçekleşmemektedir.

Kullanıcıların Bütün Uygulamalardaki Bildirimleri iPhonelerde Push Bildirim Olarak Gelmektedir Tim Cook Bunun Son Zamanlarda Susturulduğunu Söyledi Fakat Kullanıcılar Bu Bildirimleri Manuel Olarak Kapatmadıkları Sürece Bildirimler Gelmeye Devam Ediyor.

Tim Cook Bu Açıklamalarını Neden Yaptığını Anlatırken “iPhone Kullanıcıları Çok Fazla Telefonlar İle Vakit Geçiriyor Bunu Önüne Geçmek İstiyoruz” Dedi.

iPhone Modellerinde Gelen Varsayılan Ayarlar Değiştirilmediği Sürece Uygulamalar İçin “Default” Push Bildirimler Gelmeye Devam Edecek Bildirim Almak İstemiyorsanız “Manuel” Olarak Bu Push Bildirimleri Ayarlardan Kapatmanız Gerekecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir