Asus Zenfone 6 (2019) Lansman Tarihi Belli Oldu
  1. Anasayfa
  2. Donanım

Asus Zenfone 6 (2019) Lansman Tarihi Belli Oldu

2019 Versiyon Asus Zenfone 6 İçin Lansman Tarihi Netleşti

0

2019 Versiyon Asus Zenfone 6 İçin Lansman Tarihi Netleşti

Asus Zenfone 6 – 2019 Nisan Ayı İçerisinde Sızdırılan FCC Raporlarına ve Sızdırılan Teknik Bilgilere Göre Az Çok Cihazın Nasıl Birşey Olacağı Ortaya Çıkmıştı Fakat Hala Asus Tarafından Gizliliğini Korumaya Devam Ediyor.

Cihaz İçin Hem Tanıtım Görseli Hemde Lansman Tarihini Belirlemek İçin Asus 2 Mayıs’ta Resmi Twitter Hesabı Üzerinden Bir Fotoğraf Paylaştı 16 Mayıs’ta Cihaz İspanya’nın Valencia Şehrinde Gerçekleşecek Olan Etkinlikte Resmi Olarak Tanıtılacak.

Paylaşılan Görsele Göre Asus’un Amiral Gemisi Zenfone 6 – 2019 Modeli Çerçevesiz Bir Ekran Tasarımına Sahip Cihazın Ön Kamerası Vivo Nex Modelindeki Gibi Cihazın İçerisine Saklanmış Asus Damla Çentik Olayını Kullanmamış Gibi Gözüküyor.

Büyük Kullanıcı Kitlesine Sahip Olan Asus Lansman Tarihine Kadar Büyük Bir Sırla Kullanıcılarını Bekletiyor Hiçbirşekilde Cihaz Hakkında Bilgi Paylaşımı Yapmadı Sızdırılan Bilgilerinde Hiçbirini Onaylamadı.

Daha Önceden Sızdırılan Bilgilerde Bir Değişiklik Olmadı Cihaz 6GB RAM – (Bellek) İle 128GB Depolama Alanı İle Gelecek Cihazda 2 SIM Kart Girişi Bulunacak.

Cihazın İçerisinde Qualcomm Snapdragon 855 Yonga Seti Bulunacak Bu Performansı Besleyecek Olan Pil’in Hızlı Şarj Desteği 18W Olacak Ayrıca Cihazın Arkasında Çift Kamera Bulunacak.

KAYNAK: https://gadgets.ndtv.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir