Bütün Ekranlı Motorola One Vision
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Bütün Ekranlı Motorola One Vision

Ekranda Hiçbir Ayrımı Olmayan Bütün Ekranlı Motorola One Vision

0

Ekranda Hiçbir Ayrımı Olmayan Bütün Ekranlı Motorola One Vision

Motorola Yeni Bir Tasarım ve Modelleme Olarak Bir Cihaz Ortaya Koymuştur Bu Cihaz “Motorola One Vision” Ekranın Ön Yüzeyindeki Ön Kamera’nın Ekranın İçerisinde Yer Alması İle Dikkat Çekiyor.

Motorola’nın Bu Cihazındaki Tasarım Modeline “Tiger Mobiles” İsmi Veriliyor Yani “Kaplan Cep” Olarak Adlandırılıyor Bunun Sebebi İse Cihazın Uzun , İnce ve Geniş Bir Ekran Tasarımına Sahip Olmasıdır.

Cihazın İnternete Sızmayı Başaran Teknik Özelliklerinden 6.2″ ve 2520x1080p Çözünürlüğünde Bir Ekrana Sahip Olacağı Ekranın Ön Yüzeyinde Kameranın Ekran Çerçevesinin İçerisinde Olacağı ve Ekranın Çerçeve Oranının Oldukça İnce Olacağı Belirtiliyor.

Cihazın Arka Kısmında 48MP Çözünürlüğünde Optik Görüntü Sabitleme , 12MP Çözünürlüğünde Fotoğraf Çekmek İçin Çift Kamera ve Gece Karanlık Çekimlerini Aydınlatmak İçin Alt Alta Sıralanan Kameraların Hemen Altında Flash Bulunacağı Belirtiliyor.

Cihazın Arka Kısmında Bulunan Bir Başka Özellik Olarak Kameraların Sol Alt Kısmında İçerisinde Motorola’nın “M” Harfinden Oluşan Logosunun Bulunduğu Parmak İzi Okuyucu Bulunuyor Arka Kısmın En Alt Tarafında İse “Android One” İbaresi Yer Alıyor.

Motorola One Vision Tüm Teknik Özellikleri

  • Ekran: 6,2″ Diagonal / 2520×1080 Pixels
  • İşlemci: Exynos 9610
  • Arka Kamera: 48MP + 12MP
  • Batarya – (Pil): 3500mAh / Turbo Şarj Destekli
  • RAM – (Bellek): 3GB / 4GB
  • Depolama Alanı: 32GB / 64GB / 128GB
  • İşletim Sistemi: Android 9 (Pie) / Stok
KAYNAK:https://www.phonearena.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir