Facebook F8 – 2019 Yeni Mesajlaşma Özelliği
  1. Anasayfa
  2. Yazılım

Facebook F8 – 2019 Yeni Mesajlaşma Özelliği

Facebook 2019'da Uygulamalar Arası Mesaj Özelliğini Aktif Edecek

0

Facebook 2019’da Uygulamalar Arası Mesaj Özelliğini Aktif Edecek

Facebook Düzenlenen F8 Etkinliğinde WhatsApp , Messenger ve Instagram Uygulamalarını Birleştireceğini ve Bu Uygulamalara Büyük Değişimler Yapacağını Açıkladı.

Facebook , Messenger , WhatsApp ve Instagram Sosyal Medya Platformlarının Kullanıcılar Arası Mesajlaşma Özelliği Artık Birleşiyor Hepsi Tek Bir Bölümde Olacak ve Herhangi Birini Kullananan Kişi Kullanmadığı Sosyal Medya Uygulaması Üzerinden Diğer Kişilerle Mesajlaşabilecek.

Facebook Geliştiricileri 2018 Yılında Bununla İlgili Projelerinin Olduğunu Fakat Birçok Sorunlarının Olduğunu Söylemişti Daha Sonra Yaptığı Açıklamada Bu Sorunları Yavaş Yavaş Çözdüğünü Yakın Zamanda Projeyi Tanıtacağını Dile Getirmişti.

F8 – 2019 Etkinliğinde Açıklama Yapan Facebook Geliştiricileri Projeyi Tanıttılar Fakat Daha Proje Bitmiş Halde Değil Facebook’un Kurucusu Mark Zuckerberg “Bu Projeyi En Erken Önümüzdeki Yıl İçerisinde Denemeye Sokabiliriz” İfadesinde Bulundu.

Böyle Bir Geliştirmenin Ardından Bu Bütün Birleşecek Olan Sosyal Platformlarda Büyük Yenilikler Geleceğinide Bu Etkinlikte Belirttiler. Arayüz Tasarımları ve Renklerinde Değişimler Olabileceğine Dair Söylentiler Mevcut.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir