Google Fotoğraflar Sınırsız Depolama Devri Bitiyor – Ücretsiz Yedekleme Alanı Sınırlanıyor !
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Google Fotoğraflar Sınırsız Depolama Devri Bitiyor – Ücretsiz Yedekleme Alanı Sınırlanıyor !

Google Fotoğraflar Ücretsiz Sınırsız Depolama ve Yedekleme Alanı Artık Sınırlandırmalı ve Ücretli ! 15GB Sınırlandırma Geliyor !

0

Google Fotoğraflar Ücretsiz Sınırsız Depolama ve Yedekleme Alanı Artık Sınırlandırmalı ve Ücretli

Google’dan Kullanıcılar İçin Üzücü Bir Haber Geldi Google’ın En Popüler Uygulaması Olan Google Fotoğraflar İçin 2021 Yılında Artık Yeni Bir Döneme Geçeceği ve Ücretsiz Olan Sınırsız Depolama Alanı İçin Artık Yeni Sınırlandırmalar Geliyor.

Google Fotoğraflar Uygulamasındaki Kullanıcıların Fotoğrafları ve Videoları Google Drive Uygulaması İle Birlikte Sınırsız Bir Şekilde Saklayabildikleri Ücretsiz Alana 15GB Depolama Alanı Sınırlandırması Geliyor Artık Kullanıcıların Google Hesaplarına Bağlı Google Fotoğrafları 15GB Alan Depolama Alanı Dolduktan Sonra O Alanı Kullanamayacaklar.

Ayrıca Google 15GB Depolama Alanı İçerisindeki Yüksek Boyutlardaki Fotoğraf ve Videoları O Alana Dahil Etmeyeceğini de Açıkladı Bundan 2021 Haziran Ayına Kadar Yüklü Olan Yüksek Boyutlardaki Fotoğraf ve Videolarının Uygulama Güncellemesi İle Yedeklemesinin Olmayacağını Bildirdi.

Google Kullanıcıların 15GB’lık Depolama Alanını Doldurduktan Sonra Yedeklenen Fotoğraf ve Videolarının da En Az 3 Sene Boyunca Google Fotoğraflarda Saklanacağının ve Kullanıcıların Kişisel Verilerinin Daha Güvenli ve Güncel Bir Ortamda Saklanacağının da Duyurusunu Yaptı.

google_social_media

Google Son Açıklamalarını Yaptıktan Sonra Kullanıcıların Merak Ettikleri Sorulardan Birisi Olan Kişisel Verilerin Reklam Amacıyla Kullanımının Konusunda “Kişisel Verileriniz Kesinlikle Reklam Amacıyla Satılmamakta veya Harici Bir Kişi, Kurumlar Tarafından Kullanılmamaktadır” İfadelerine de Yer Verdi.

KAYNAK: https://www.google.com/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir