Google Stadia’nın Performansını Sergileyen Fragmanı
  1. Anasayfa
  2. Yazılım

Google Stadia’nın Performansını Sergileyen Fragmanı

Google Stadia'nın Oyun Performansını Ortaya Koyduğu Muhteşem Fragmanı

0

Google Stadia’nın Oyun Performansını Ortaya Koyduğu Muhteşem Fragmanı

Google Stadia’nın Yeni Yayınladığı Fragman Hem Kafa Karıştırıyor Hemde Kullanıcıları Etkiliyor Karmaşık Bir İçeriğe Sahip Fragmanda Stadia İçeriklerinden Bahsediliyor.

Fragman’da Net Bir Şekilde Bilgiler Verilmiyor Fakat Google Stadia Platformundaki İçeriklerin Hepsinden Kesit Kesit Bir Bilgi Paylaşımı Yapılmış Gibi Duruyor.

Fragman’da Bir Kullanıcı Gelip Mağazadan Bilgi Alıyor ve Müşteri Temsilcisi Bilgileri Anlatırken Kullanıcı Büyülenmişcesine Müşteri Temsilcisini Dinlemeye Devam Ediyor.

Gösterilen Bilgilerde Tam Net Olmasa da Google Stadia’nın En İlginç Oyunlara ve Paylaşımlara Yer Verildiğini Bunların Ne Güncellemeye Nede İndirmeye Gerek Olduğunun Bir Kesiti Paylaşılıyor.

Google Stadia’da Kullanıcıların Zaman ve Mekandan Tamamen Uzaklaştığına ve Aradığı Her Türde Oyuna Yer Verildiği de Anlatılmak İsteniyor.

Aslında Bu 2 Dakikalık Bu Video’da Birçok Şey Anlatılmak İstenmiş Fakat Olaylar Çok Karmaşık Bir Şekilde Değişiyor Fragmanı Bile İnsanı Etkiliyor Ama Google Stadia’nın İçeriğinde Baktığımızda Fragman Kadar Etkilenmiyoruz.

Kendini Her Geçen Süreçte İlerletmeye Devam Eden Stadia Umarız İlerleyen Zamanda Fragmandaki Gibi Kullanıcılarını Etkilemeyi Başarır.

https://youtu.be/Ry72b_fIKAk
KAYNAK: YOUTUBE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir