GTA 6 İçin Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı Belirlendi ! Grand Theft Auto IV
  1. Anasayfa
  2. Yazılım

GTA 6 İçin Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı Belirlendi ! Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto Oyununun 6. Sürümü İçin Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatları Belirlendi !

0

Grand Theft Auto Oyununun 6. Sürümü İçin Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatları Belirlendi !

Rockstar Games Tarafından Geliştirilen ve Yayınlanan Video Oyun Serisi Haline Gelmiş Grand Theft Auto İçin Merakla Beklenen Sürümü GTA 6 Hakkında Kesin Bilgiler Gelmeye Başladı 1997 Yılından Bu Yana GTA Adıyla 5 Seri Video Oyunu Piyasaya Çıkarıldı.

2013 Yılında Grand Theft Auto Serisinin 5. Sürümü Yayınlanan Video Oyununun Playstation 3 , Playstation 4 , Xbox 360 , Xbox One ve PC İçin Farklı Sürümleri Piyasada Satışlara Çıkarıldı Oyun Gamerlar İçin GTA IV (GTA 4)’e Göre Oldukça Gelişmiş Grafiklere Sahipti.

Bilgisayar Kullanıcıları İçin Bir Eksi Yönü Vardı Oda Grafik İçerikleri Yüksek Olduğu İçin Bilgisayar Donanım Parçalarının Biraz Yüksek Olması Gerektiğiydi Fakat En Düşük Grafik Ayarlarında Orta Seviye Bilgisayarlarda Oyun Kullanıcıya Oynatabiliyordu.

Grand Theft Auto V (GTA 5)’in Çıkmasının Ardından Sosyal Medya Üzerinden Gelen Tepkiler Yapımcıları Mutlu Etmişti Fakat Yapımcılar Bu Sefer Çıtayı Çok Yükseklere Taşımışlardı Yani GTA 5’i Bu Şekilde Tasarlayarak Bir Sonraki Sürümde GTA 6’da Kullanıcıların İsteklerini Çok Daha Yükseklere Taşımışlardı.

Aradan Geçen 7 Yılın Ardından Yapımcı ve Yayıncı Şirketlerin GTA 6 Hakkında Bir Açıklaması Geldi Kullanıcıların Bu Kadar Uzun Süre Beklediklerine Değecek Şeklinde Açıklama Yapan Şirket Kullanıcı Kitlesinde Büyük Bir Merak Uyandırdı.

Grand Theft Auto 6 Hakkında Geçtiğimiz Hafta Bir Açıklama da Gameware İsimli Online Oyun Satış Platformu Tarafından Geldi Avusturalyalı Şirket Grand Theft Auto 6 Hakkında Gereken Kısa Bir Açıklama Yaparak Atılan İddialara Bir Son Verdi.

Gameware İsimli Şirket GTA 6 Video Oyununun 2020 Sonlarında Çıkacağını ve Bu Oyun İçin Tahmin Edilen Satış Fiyatlarının PC: 60€ , PS4: 70€ , Xbox One: 70€ Rakamlarında Olduğunu Söyledi ve Gösterdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir