Huawei’den Yeni İşletim Sistemi “Harmony” Duyurusu !
  1. Anasayfa
  2. Yazılım

Huawei’den Yeni İşletim Sistemi “Harmony” Duyurusu !

Huawei Yeni İşletim Sistemi İçin İsim Başvurusunda Bulundu !

0

Huawei Yeni İşletim Sistemi İçin İsim Başvurusunda Bulundu !

Son Zamanlarda Android İle Sorunlar Yaşayan Huawei Kendisine Uygulanan Ambargo Üzerine Kendi İşletim Sistemi İçin Çalışmalara Başlamıştı Son Gelen Bilgilere Göre İşletim Sistemi İçin İsim Başvurusunda Bulundu.

Huawei’nin Önceki Açıklamalarına Göre Android İle Arasındaki Sorunlarından Önce Kendi İşletim Sistemi İçin Çalışmaları Başlatmıştı Yaşadığı Sorunlar Yüzünden Bu Çalışmaları Hızlandırdı ve Açıklamalarında Kısa Bir Süre İçerisinde İşletim Çıkaracağını Söylemişti.

Bu Hafta İçerisinde Kendi İşletim Sistemi İçin İsim Başvurusunda Bulunduğu Ortaya Çıktı ve Yeni Çıkaracağı İşletim Sisteminin İsminin “Harmony” Olarak Öğrenildiği Ortaya Çıktı.

Peki Daha Önceki Huawei Cihazların İşletim Sistemi Nasıl Olacak ?

Huawei’nin Android İle Arasındaki Sorunlar Yaşanmadan Önce Çıkan Cihazların Android Lisansı Alındığı İçin Daha Önce Çıkardığı Cihazlar Android Güncellemelerini Sorunsuz Bir Şekilde Almaya Devam Edecek.

Fakat Bundan Sonra Çıkaracağı Cihazlar İçin Kendi İşletim Sistemi Olan “Harmony” İsimli Yazılımı İçerisinde Kurulu Bir Şekilde Piyasaya Sürecek Bu Yazılıma da Aktif Bir Şekilde Güncelleme Gelmeye Devam Edecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir