iPhone 11 Tasarım ve Teknik Özellikler
  1. Anasayfa
  2. Donanım

iPhone 11 Tasarım ve Teknik Özellikler

iPhone 11'in Teknik Özellikleri ve Sızıntı Tasarımları İnternete Düştü..!

0

iPhone 11’in Teknik Özellikleri ve Sızıntı Tasarımları İnternete Düştü..!

Merakla Beklenen iPhone 11 ve Süpriz Olarak Gelebilecek iPhone 11 Max Cihazlarının Tasarım ve Bazı Teknik Özellikleri İnternete Sızmayı Başardı.

ConceptsiPhone İsimli Kanalda Paylaşılan Videoda iPhone 11 ve iPhone 11 Max Hakkındaki Bilgilerin Birçoğu Daha Önceden İnternette Yayınlanan Bilgileri Doğruluyor.

iPhone 11’in Tasarım Kısmında Ön Ekranda Üst Tarafta Ekranın İçerisinde Gömülü Olan Ahize ve Çerçeveden Bağımsız Kamera Görülüyor.

iPhone 11’in Arka Tasarım Kısmında 3 Adet Alt Alta Sıralanan Kamera Tasarımını Görülüyor ve Alt Kısımda Herzamanki Gibi “iPhone” Logosu Yer Alıyor.

Haberlere Göre iPhone 11 Max Cihazı Beklenenden Farklı Bir Tasarımla Gelecek 4 Arka Kameralı ve Şık Bir Tasarımla iPhone 11’den Bağımsız Olarak Gelecek.

Teknik Özellikler ve Kutu İçeriği

iPhone 11, 6.1″ Super Retina OLED Ekran 1440×3040 Çözünürlüğüne Sahip ve Bu Ekran Corning Gorilla Glass 6 İle Korunacak.

iPhone 11’in İçerisinde Yeni Nesil Apple A12X Chipset Bulunacak ve Bu Donanımları Güçlendirecek Adaptör USB C-Type Şeklinde 100Watt Ultra Hızlı Şarj Destekli Olacak.

iPhone 11’in Kutu Üzerinde Yazan Bilgiye Göre 512GB Versiyonu Mevcut ve LTE Destekli Bir Şekilde Gelecek.

iPhone 11 ve iPhone 11 Max’in Kutu İle Beraberinde Gelenler , iPhone Mobil Cihaz + Ultra Hızlı Şarj Destekli Adaptör + USB C-Type Kablo + Kullanım Klavuzu + Kulaklık (Headset) + SIM Kart Dönüştürme Aracı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir