iPhone SE 2 Hakkında Sızıntı Bilgiler Ortaya Çıktı İşte !
  1. Anasayfa
  2. Donanım

iPhone SE 2 Hakkında Sızıntı Bilgiler Ortaya Çıktı İşte !

Apple 2020 Yılında Çıkaracağı iPhone SE 2 Modeli Hakkında Sızıntı Bilgiler Ortaya Çıktı !

0

Apple 2020 Yılında Çıkaracağı iPhone SE 2 Modeli Hakkında Sızıntı Bilgiler Ortaya Çıktı !

Apple 2019 Yılında En Son Bilgisayarını (Mac Pro) ve Mobil Cihazını Tanıttı ve Yılı Bitirmişti Fakat Yeni Yılda 2020’de Neler Tanıtacağı Hakkında Bir Bilgi Vermemişti Son Sızıntı Bilgilere Göre Apple 2020 Yılında İlk Olarak iPhone Modellerinden SE Modelinin 2. Serisini iPhone SE 2’yi Çıkaracak.

Çıkaracağı Cihaz Hakkında 2019 Yılında Birkaç Bilgi Veren Apple Şirketi Tam Olarak Ne Zaman veya Ne Şekilde Ne İsimle Çıkacağını Duyurmamıştı Son Sızdırılan Bilgilere Göre Apple 2020 Yılında Şubat Sonunda veya Mart Ayı İçerisinde iPhone SE 2 Modelini Tanıtacak veya Direk Piyasaya Sunacak Gibi Görünüyor.

iPhone SE 2 Modeli Tasarımında ve Teknik Özelliklerinde Alınan Bilgilere Göre Baya Bir Değişiklik Olduğu Görülüyor Bu Değişikliklerden İlk Olarak Tasarımında iPhone SE Modelinde Tasarım Tamamıyla iPhone 5 ve 5S Tasarımı Kullanılmıştı.

Fakat Yeni SE 2 Modelinde İse iPhone 8 ve iPhone X Modellerinin Karşımı Olarak Bir Tasarım İle Ortaya Çıkacak Sızdırılan Görüntülerde Görülen Çift Arka Kameraya Sahip Olacağı ve Ön Tarafta Ortada Bir Tuşunun Olduğu Görülüyor Bunun Anlamı Cihazda Parmak Okuyucu Olacak Fakat Cihazda FaceID Olacağı Konusunda Kesin Bir Bilgi Yok.

Cihazın Home Tuşu Aynı iPhone X Modelindeki Gibi Büyük ve Yan Tarafta Görülüyor Ses Tuşları da Diğer Tarafında Yer Almakta Fakat iPhone Kullanıcılarının Alışkın Olduğu Sessize Alma Tuşu Bu Görüntülerde Ortaya Çıkmamış Yeni Modelde Bu Tuş Olabilir de Olmayabilir de.

Cihazın Tasarımı Konusunda Bu Kadar Bilgi Sonrasında Teknik Detayları Hakkından da Biraz Bahsedelim Cihazın İçerisinde A13 Bionic İle Gelmesi Yanında 3GB RAM İle de Gelmesi Bekleniyor Bunların Haricinde Cihazın 5G Destekli Olması Bekleniyor.

Cihazın İçerisinde Çift Kamera Olacağını Söylemiştik Bunların 12MP Ana Kamera + 5MP Ultra Geniş Açı Olması ve Ön Tarafta da 8MP veya 12MP Bir Selfie Kamerası Olması Bekleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir