iPhone XI İçin Yeni Bir Video Yayınlandı
  1. Anasayfa
  2. Mobil

iPhone XI İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

iPhone XI Modeli İçin Yeni Sızıntı Özellikler ve Yeni Video Paylaşıldı

0

iPhone XI Modeli İçin Yeni Sızıntı Özellikler ve Yeni Video Paylaşıldı

iPhone XI Modeli İçin İnternete Düşen Sızıntı Görsellerin Paylaşılmasından Yaklaşık 4 Ay Sonra Steve Hemmerstoffer İsimli Kişi iPhone XI Modeli İçin 360 Derecelik Yeni Bir Video Paylaştı.

iPhone XI Tasarımı

iPhone XI Modeli’nin Tasarımı Konusunda Apple’nin Diğer Modellerine (iPhone XR ve iPhone X) Benzeyeceği Ortaya Çıkıyor Tasarımda Çok Küçük Farklar Mecvut Fakat Ön Görünüm Olarak Birebir Aynısı Olacağa Benziyor Apple Eğer Bu Şekilde Bir Cihaz Üretirse Aynı Tasarıma Sahip 3. Mobil Cihazı Olacak.

Bu Yeni Model İçin Söylentilere Göre Diğer Modellerden (iPhone XR ve iPhone X) Daha İnce Bir Çerçeve Yapısına Sahip Ayrıca Çentik Boyutunda da Gözle Görülemeyecek Kadar Ufak Bir Küçülme Olduğu Söyleniyor.

iPhone XR ve iPhone X Modellerine Göre Biraz Daha Büyük Bir Ekran İle Gelecek Olan iPhone XI Modeli AMOLED Bir Ekran Tasarımına Sahip Olacağı Söyleniyor.

iPhone XI Kamera ve Arka Görünümü

iPhone XI İçin Daha Önceden Çıkan Sızıntı Bilgilerin Çoğu Yeni Paylaşılan Videodaki Tasarımı %90 Onaylıyor Cihazın Arka Tasarımındaki Kamera Konumlandırması Sol Üst Köşede Kare Şeklinde 3 Kamera 1 Flash Olarak Görülüyor.

Kameralardan 1.sinin 12MP Çözünürlüğünde Ana Kamera 2.sinin 12MP Çözünürlüğünde Süper Geniş Açılı Kamera 3.sünün İse Telefoto Sensörü Olması Bekleniyor.

Ayrıca Cihazın Daha Önceden Söylenen Bilgilerden Farklı Olarak USB-C Girişinden Ziyade Lightning Girişine Sahip Olacağı Görülüyor Daha Önceki Bilgilere Göre Cihazda USB-C Girişinin Bulunacağı Söyleniyordu.

Yeni Sızıntı Bilgilere Göre Her Apple Cihazının Kenarında Bulunan Sessize Alma Tuşu Bu Cihazda Farklı Bir Tasarımla Gelecek Tuş Bu Kez Tuş Yatay Olarak Değil Dikey Olarak ve Oval Biçimde Cihazın Kenarında Konumlandırılacak.

KAYNAK: https://www.phonearena.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir