1. Ana Sayfa
  2. Mobil

İptal Olan Proje Akıllı Olarak Çıkıyor Nokia N95 Akıllı Olarak Yeniden Çıkıyor

Nokia N95 İptal Olan Proje Akıllı Telefon Olarak Yeni Nokia N95 Olarak Yeniden Piyasaya Çıkıyor ! Amiral Gemisi Nokia N95 !

İptal Olan Proje Akıllı Olarak Çıkıyor Nokia N95 Akıllı Olarak Yeniden Çıkıyor
+ - 0

Nokia N95 İptal Olan Proje Akıllı Telefon Olarak Yeni Nokia N95 Olarak Yeniden Piyasaya Çıkıyor !

Nokia’nın N95 Modelinin İptal Olan Projesi Yeniden Piyasaya Çıktı Günümüz Teknolojilerinin Hepsini İçinde Barındıran Belki de Daha İyisi Olan Bir Amiral Gemisi Cihaz Olarak Piyasada Göründü Bir Youtuber Tarafından Videosunda İncelenen Cihazın Hakkında En Kısa Sürede Nokia Tarafından Açıklama Bekleniyor.

Videonun İçeriğinde Birçok Farklı Cihazı Karşılaştıran MrMobile İsimli Youtuber Nokia’nın Eski N95 Modeli İle Yeni Çıkaracağı N95 Modeli Hakkında Birkaç Kıyastan Bahsederek Bunları Görsel Anlamda Video Şeklinde Karşılaştırma Yapmış

Yeni Çıkacak Hatta Piyasaya Çıkması Bile Muhtemel Nokia’nın Yeni N95 Modeli Hakkında Henüz Nokia’dan Bir Bilgi Gelmedi Fakat Piyasaya Çıkarsa Bile Bunun En Erken 2021 Yılının Ortalarında Çıkması Bekleniyor.

Nokia’nın 2020 Yılında Çıkaracak Olduğu Pureview Amiral Gemisi Mobil Cihazı İçinde Henüz Bir Hareket Bulunmamakta Buda Cihazın 2021 Yılında Çıkması Olasılıklarını Arttıyor.

KAYNAK: https://www.youtube.com

Yorum Yap