1. Anasayfa
  2. İlginç Teknoloji

LG ThinQ Akıllı Buzdolabı

LG InstaView ThinQ Akıllı Ev Sistemli Buzdolabı


0

LG InstaView ThinQ Akıllı Ev Sistemli Buzdolabı

LG Marka Bu Buzdolabı Birçok İşlev ve Ayrıcalığa Sahip En Öncelikle Buzdolabı Akıllı Ev Sistemi Olarak Geçiyor Yani Buzdolabına Uzaktan (Remote) Erişim Sağlayabiliyoruz.

Buzdolabının Üzerinde Bulunan Dev Dokunmatik Panel Sayesinde Buzdolabını Bir Tablet Bilgisayara Dönüştürebilir ve İstediğiniz Her İşlemi Yaptırabilirsiniz Ayrıca Bu Tablet Bilgisayarı Uzaktan da Kontrol Edebilirsiniz.

Buzdolabı 4 Hazneli ve Hazneleri Oldukça Geniş Bir Yapıda İçerisine Rahatlıkla Erzaklarınızı Yerleştirebilir ve Kullanabilirsiniz. Buzdolabının 4 Hazneside Güçlü Pervaneler ve Motorlar Yardımıyla Soğutulmakta.

Buzdolabının Ön Kısmında Bulunan Hızlı Buz Bölmesi Size Kısa Bir Süre İçerisinde Buz Oluşturup Kullanıma Sunmakta Ayrıca Bu Hızlı Buz Bölmesinin Arkasında Kapağın İç Kısmında Hızlı Soğutma Bölmesi Yer Almakta ve Koyduğunuz Malzemeyi Hızlı Bir Şekilde Soğutmakta.

Buzdolabının Uyumlu Olduğu Kendi Uygulaması Sayesinde Buzdolabına Uzaktan Erişim Sağlayabilir ve İstediğiniz Bir Alanın Soğukluk Sıcaklık Değerlerini Değiştirebilirsiniz.

Buzdolabının Üzerinde Bulunan Dev Dokunmatik Panel Olan Tablet Bilgisayar İstenildiği Zaman Tablet Olmaktan Çıkıyor ve Transparan Bir Cam Haline Geliyor Buzdolabının Kapağını Açmadan İçerisindeki Malzemeleri Görüntüleyebiliyor.

KAYNAK: https://www.lg.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir