Marvel’ın 2019 Yılındaki Filmleri
  1. Anasayfa
  2. Film

Marvel’ın 2019 Yılındaki Filmleri

Marvel'ın 2019 Yılındaki Efsane Filmleri

0

Marvel’ın 2019 Yılındaki Efsane Filmleri

Marvel Bir Amerikan Medya Sinema Platformu. Marvel Studios Amerikan Çizgi Filmlerden ve Romanlardan Uyarlanan Karakterleri Bir Süper Kahraman Haline Getiren ve Dizi – Film Şeklinde Piyasaya Sunan Sinema Sektöründe Oldukça Geniş Kitleye Sahip Şirket.

Marvel’ın Daha Önceki Senelerde Yayınlamış Olduğu Bazı Filmlerin Devamı Niteliğinde Olan Birkaç Filmden de Burada Bahsedeceğiz.

Avengers: Oyunun Sonu (2019)

Marvel’ın En Çok İzlenen Film Serisi Olan ve Avengers: Infinity War – Sonsuzluk Savaşının Devamı Olan Filmi. Bu Filmin Önceki Serisinde Olaylar Çok Karmaşık Bir Şekilde Sonlandırılmıştı O Yüzden Merakla Beklenen Film 25 Nisan’da Vizyona Girecek.

Captain Marvel (2019)

Marvel’ın Bu Filminde Oynayan Karakter Marvel Karakterlerinin Hepsinden Daha Güçlü Özelliklere Sahip Gibi Görünüyor Karakterin Bayan Olmasının Yanında Filmin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Yayınlanması Filme Daha Çok Anlam Katıyor.

X-Men: Dark Phoneix (2019)

X-Men Serisinden Yeni Bir Karakter ve Yeni Bir Başlangıç Gibi Görünüyor Fakat Filmin Fragmanında Bazı Karakterler Değiştirilmiş Bazıları Filmden Çıkarılmış Fragmanı Yayınlanan Film 7 Haziran’da Vizyona Girecek.

Spider-Man: Far From Home (2019)

Spider-Man Serisi Marvel’ın En Çok Tutulan Seri Filmlerinden Biri Oldu Avengers Ekibine Katılan Örümcek Adam Ayrıca Kendi Filminde de Başrol Oynamakta. Fragmanı Yayınlanan Seri Film 5 Temmuz’da Vizyona Girecek.

The New Mutants (2019)

X-Men Projesi Olan Bu Filmde Yeni Mutant İnsan Deneyleri Sonucunda Özel Yetenekli Mutant İnsanlar Ortaya Çıkıyor Herbiri Özel Bir Yeteneğe Sahip Olan Bu İnsanlar Filmde Acaba Hangi Rolde Oynayacak ? Filmin Çıkış Tarihi 2 Ağustos Olarak Belirtiliyor.

Marvel’ın 2019 Yılında Yayınlayacağı Bu Filmler Oldukça Merakla Beklenen ve Önceki Filmlerin Devamı Niteliğinde Olacak. Marvel Yeni Filmlerinin Bazılarında da Filmin Sonunda Olayları Açık Bırakarak Devamı’nın Geleceğini Belirtiyor.

Film Fragmanları ve Çıkış Tarihleri IMDB Resmi Sayfasından Alınmıştır.

KAYNAK: https://www.imdb.com/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir