MSI X570 Yeni Anakartlarını Duyurdu ..! (PCI Express 4.0)
  1. Anasayfa
  2. Bilgisayar

MSI X570 Yeni Anakartlarını Duyurdu ..! (PCI Express 4.0)

MSI X570 Yeni Nesil Anakartları Computex 2019 Fuarında Tanıttı / PCI Express 4.0 Uyumlu

0

MSI X570 Yeni Nesil Anakartları Computex 2019 Fuarında Tanıttı / PCI Express 4.0 Uyumlu

Computex 2019 Fuarında Hergün Yenilikçi Ürünler ve Yazılımlar Tanıtılıyor Geçtiğimiz Gün İse MSI Yeni Nesil Anakart Modellerini Tanıttı Bu Anakartlar’ın Farkı PCI Express 4.0 Uyumlu Olması.

MSI Yeni Nesil Anakartlarında Sadece Oyuncular İçin Değil Hem Ofis Ortamına Uygun Hem Ev Ortamına Uygun Hem Grafikçiler İçin Uygun Hemden Oyuncular İçin Uygun Şekilde Birçok Farklı Anakart Modelini Tanıttı.

Bu Anakartlarda Kullanılan Soğutma Sistemi Çok Farklı Mantıkla Çalışmakta Daha Dayanıklı Daha Hızlı Soğutabilen Bloklar Şeklinde Anakart Üzerinde Konumlandırılmış. Değişik Blok Şekilleri Sayesinde Hava Akışını Rahat Sağlayabilen Hızlı Bir Şekilde Sıcaklığı Aktarabilen Parçalar Kullanılmış.

Anakartlarda PCI Express 4.0 Teknolojisinin Yanında Veri Akışını Hızlandırmak İçin Anakart Üzerindeki Veri Yolları Özel Olarak Tasarlanmış ve Slotlar Arasındaki Veri Hızları İnanılmaz Şekilde Arttırılmıştır.

Özel Olarak Tasarlanan Bu Anakartlar İçerisindeki Yazılım Sayesinde Kullanıcının PC’yi Kullanımına Bağlı Olarak Fan Kontrolü , Güç Tasarımı , Slot Kullanımları Gibi Birçok Özelliği Yazılım İle Otomatik Olarak Açık Kapatabilen veya Azaltıp Çoğaltabilen Bir Yapıya Sahip.

MSI X-570 Anakart Modelleri

MSI Anakart Modellerini Detaylı İncelemek İçin Bağlantıların (Modellere) Üzerine Tıklayabilirsiniz Her Anakart’ın Kendi Resmi Sayfasının Bağlantısını Paylaştık.

KAYNAK: https://www.msi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir