MWC’nin Gözde Telefonu Huawei Mate X
  1. Anasayfa
  2. Mobil

MWC’nin Gözde Telefonu Huawei Mate X

Mobil Dünya Kongresinde Tanıtılan Huawei Mate X Adlı Telefon Ödül Kazandı !

0

Mobil Dünya Kongresinde Tanıtılan Huawei Mate X Adlı Telefon Ödül Kazandı !

Mobile World Congress – Mobil Dünya Kongresinde Gerçekleşen Lansman Tanıtımlarında Huawei Firması “Mate X” İsimli Katlanabilir Telefon Tanıttı. Bu Telefonun 5G Desteği Olması Nedeniyle Bu Zaman Kadar Tanıtılan Katlanabilir Telefonlardan Bir Tık Daha Üstte Sayılır.

Telefon Görünüm Bakımında Oldukça Şık ve Büyük Bir Ekrana Sahip. Huawei Mate X Kamera Konusunda Diğer Amiral Gemisi Telefonlardan Geride Kalmıyor Oldukça Güçlü Bir Kamera Deneyimi Sunuyor ve Katlanabilir Olmasının Yanında Hem Ön Hemde Arka Kamera Desteği Sayesinde Diğer Amiral Gemisi Telefonları Geride Bırakıyor.

Dünyanın İlk Katlanabilir 5G Destekli Telefon Olması Nedeniyle Mobil Dünya Kongresinde “2019 Mobil Dünya Kongresi’nin En İyi Bağlı Mobil Cihazı” Ödülünü Almaya Hak Kazanıyor.

MWC’de GSMA ÜSt Yöneticisi Olan John Hoffman Konuşmalarında Bu Telefonun Üreticilerini ve Geliştiricilerini İçtenlikle Tebrik Etti ve Çalışmalarının Devam Dileklerini Kendilerine İletti.

Huawei Mate X Modeli SuperCharge Desteği Sayesinde ve 4500mAh Batarya Desteği Sayesinde MWC’de Dikkatleri Üzerine Çekmeye Devam Etti.

KAYNAK: https://www.businessinsider.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir