NASA 100 Bin TL Kazanacak Gönüllü Arıyor
  1. Anasayfa
  2. İnternet

NASA 100 Bin TL Kazanacak Gönüllü Arıyor

NASA 60 Gün Boyunca Yatacak 100 Bin TL Kazanacak Gönüllüler Arıyor

0

NASA 60 Gün Boyunca Yatacak 100 Bin TL Kazanacak Gönüllüler Arıyor

NASA 60 Gün Boyunca Uzay Mekiği Misali Bir Yatakta 60 Gün Boyunca Yatacak Gönüllü İnsanlar Arıyor Tabi Karşılığında 100 Bin TL Para Ödülü Veriyor. Gönüllü Kişiler 2 Ay Boyunca Bir Odada Yatmaktan Başka Hiçbirşey Yapmayacaklar.

Bu Projeye Katılan Kişiler Test Aşamaları ve Ortama Alışma Süreleri Dahil Olmak Üzere Toplam 3 Ay’a Yakın Bir Süre Geçirecekler.

Projenin Amacı Ne ?

NASA ( Amerika Birleşik Devletleri’nin Uzay Programından Sorumlu Olan Kuruluş) Bu Projede Yapay Yer Çekiminin İnsanların Sağlığı Üzerindeki Etkisini Araştırıyor Bu Sayede Uzaya Gönderilen İnsanlı Araçların Sağlıkları Hakkında Deneysel Araştırma ve Geliştirmeler Yapmayı Sağlayacak.

Proje’ye Son Katılım Tarihi ?

NASA’nın Yapmış Olduğu Bu Projeye Son Katılım Tarihi 24 Mayıs 2019 Bu Projeye Başvuru Yapabilmek İçin Öncelikle Belirli Kurallar ve Şartlar Mevcut Bu Şartları Sağlamayan Kişiler Malesef Bu Projeye Katılamayacaklar.

Şartlar Kurallar Nedir ?

Başvuru Yapan Kişiler Belirli Sağlık Testlerinden Geçecekler Bu Testleri Başarıyla Geçen Kişiler Aşağıdaki Şartlara Uyduktan Sonra Programa Katılabilecekler.

NASA’nın Bu Projesinin Şartları Yaş Ortalaması 24 ile 55 Yaş Arasında Olan 12 Kadın ve 12 Erkek Bu Programa Başvurabilir. Başvuru Yapacak Kişilerin Almanca Bilmesi Gerekiyor ve Tabikide En Son Şart Başvuru Yapan Kişiler Bir Odada Yemek İhtiyaçları Dahil Herşeyi Yatarak Yapacaklar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir