Netflix’den Büyük Adım Oyun Projesi
  1. Anasayfa
  2. Yazılım

Netflix’den Büyük Adım Oyun Projesi

Netflix Oyun Platformu İçin Çalışma Yapıyor

0

Netflix Oyun Platformu İçin Çalışma Yapıyor

Netflix , Apple’nin Bu TV Projesinin Karşısında Kendi İçin Oyun Platformuna Girmeye Kara Verdi Fakat Bu Büyük Proje İçin Henüz Çalışma Yapıyor ve Kendine Ekip Toparlıyor.

Netflix’in Bu Projesi Netflix’den Üyelik Paketlerine Dahil Olan veya Yeni Alan Kullanıcılar İçin Hem Dizi , Film Hizmeti Sunacak Hemde Oyun Bulut Tabanlı Hizmeti Sunacak Eğer Bu Proje Tamamlanırsa Apple TV Netflix’in Önüne Geçemeyecek.

Netflix’in Bu Projesi Gerçekleşirse Sadece Apple TV Değil Google Stadia’da Büyük Kayıp Yaşayacaktır Çünkü Bu Bulut Tabanlı Oyun Projesi Google’nin Stadia İsmini Verdiği Projenin Aynısı Proje Tamamlanınca Netflix Hem Google’ye Hemde Apple’ye Rakip Olarak Görülecektir.

Google Stadia Nedir ?

Google Stadia Kullanıcıların Kendi Bilgisayarlarına İnternet , CD , USB Gibi Alanlardan Yükledikleri Dosyaları Artık Böyle Bir İşleme Gerek Kalmadan Direk İnternet Üzerinden Kişisel Hesapları Üzerinden Geliştirici Firmaların Çıkarmış Oldukları Oyunları Oynayabilmek İçin Tasarlanan Bir Proje.

Google Bu Projede Bulut Tabanlı Sunucu Kullanmayı Yani Oyunlara Erişim Hızları ve Oyunda Kasma Donma Gibi Problemlerin Ortadan Kalkacağı Bir Sistem Söz Konusu Olduğunu Söylüyor Fakat Türkiye İnternet Hız Standartlarında Böyle Bir Proje Nasıl Sonuç Verir Acaba ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir