Netflix’e Rakip Apple TV+
  1. Anasayfa
  2. Donanım

Netflix’e Rakip Apple TV+

Netflix'e Yeni Bir Rakip Çıkıyor Apple TV+

0

Netflix’e Yeni Bir Rakip Çıkıyor Apple TV+

Netflix’e Rakip Olarak Görülecek Olan Apple TV Projesi Herzaman Televizyon Kanallarını , Özel Televizyon Kanalları , Satın Alabileceğiniz veya Kiralayabileceğiniz Sayısız Film ve Apple TV+ Tarafından Sunulacak Olan Orjinal Programlar ve Filmler Bu Projenin İçerisinde Yer Almakta.

Apple TV Nedir ?

Apple TV İçerisinde Televizyon Kanallarının , Özel Yayın Programlarının , Satın Alabileceğiniz veya Kiralayabileceğiniz Filmlerin Bulunduğu Bir Televizyon Uygulaması Projesidir. Bu Proje Mayıs Ayı İçerisinde Kullanıcılar Tarafından Kullanılabilecektir.

Apple TV+ Nedir ?

Apple TV+ İçerisinde Apple TV’den Farklı Olarak Kendi Yayın Kanallarından Sunacağı Orjinal Programlar , Diziler ve Filmlerin Sunulacağı Bir Televizyon Uygulaması Projesidir.

TV ve film dünyasının önde gelen yaratıcı isimlerinin eşi benzeri olmayan hikayeler anlattığı yepyeni bir online yayın servisi. Orijinal programlara ve filmlere ev sahipliği yapan Apple TV+
sadece Apple TV uygulamasında.

https://www.apple.com/tr/apple-tv-plus/

Apple TV+ Uygulamasının İlk Gösterim Projesine Bakmak veya Uygulamaya İlk Düşen Filmlerden İlk Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Apple Resmi Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.

Apple TV 4K

Apple TV 4K Aracılığıyla Apple TV Deneyiminizi Daha Üst Seviyeye Çıkarmak İçin Apple’nin Kendi Uygulama Projeleriyle Uyumlu Olan Apple Cihazlarını Kullanıcılarına Sunmakta.

Bu Cihazlar Aracılığıyla Apple TV Uygulamasındaki Görüntüyü 4K HDR Seviyesine Çıkarabilir ve Dolby Digital Ses Kalitesi İle Her Açıdan Duyulabilir Bir Ses Performansı Elde Edebilirsiniz.

KAYNAK: https://www.apple.com/tr/tv/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir