Nubia Red Magic 3 Oyun Canavarı Mobil Cihaz
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Nubia Red Magic 3 Oyun Canavarı Mobil Cihaz

Nubia Red Magic 3 Oyun Canavarı Olarak Piyasaya Çıkacak

0
9.0
Piyasadaki Oyuncu (Gamer) Telefonları

Xiaomi Black Shark Oyuncu Telefonu Modelleri ve Nubia'nın Red Magic 3 Modeli Arasındaki Karşılaştırma Sonuçları..!

  • Xiaomi Black Shark 8.3
  • Xiaomi Black Shark 2 9.2
  • Nubia Red Magic 3 9.5

Nubia Red Magic 3 Oyun Canavarı Olarak Piyasaya Çıkacak

Çinli Üreticiler Nubia Red Magic 3 İsimli Mobil Cihazı Resmi Olarak Tanıtacakları Tarihi Belirttiler. Sızıntı Bilgilere Göre Bazı Teknik Özellikleri ve Görselleri Ortaya Çıktı.

Cihazın Firma Tarafından 28 Nisan’da Pekin’de Düzenlenecek Olan RNG E-Spor Merkezindeki Etkinlikte Tanıtılacak. Şirketin Bu Yeni Oyuncu Telefonu Şimdiden Çok Fazla İlgiyi Üzerine Topladı Acaba Piyasadaki Diğer Oyuncu Telefonlarını Geçebilecek mi ?

Firma’nın Bu Yeni Cihazı Piyasadaki En İyi Mobil İşlemcilerden Olan Snapdragon 855 İle Güçlendirilecek Cihaz 12GB RAM – (Bellek)’e Sahip Olacak ve Depolama Alanı Olarak Yeterince Büyük Bir Alana Sahip Olacağı Söyleniyor.

Cihazın Ekranı FHD Bir Yapıda ve Oyunlarda 120 FPS’e Kadar Performans Alacağı Söyleniyor Cihazda Ayrıca Hızlı Şarj Desteği Bulunacak ve Cihazın Ekranı Özel Olarak Tasarlanmış Yani Oyunlarda Titreme Önleme Görüntü Kaybı Gibi Olayları Yaşatmayacak Bir Cihaz.

Cihazın Ekranı 4D Oyun Performansını Destekleyeceği Söyleniyor Bu Cihazı Besleyecek Olan Pil – (Batarya) Gücü 5000mAh 30W Hızlı Şarj Destekli Olacak.

KAYNAK: https://www.fonearena.com 
KAYNAK: https://www.gsmarena.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir