Ocak Ayında Amazon Prime Gaming’ den 7 Oyun Hediye
  1. Anasayfa
  2. İnternet

Ocak Ayında Amazon Prime Gaming’ den 7 Oyun Hediye

Amazon Prime Gaming Ocak ayında içinde The Evil Within 2 olmak üzere 7 oyunu ücretsiz veriyor.

0

Ocak ayında Prime Gaming, altı ücretsiz oyun sunuyor! Bu ayın yelpazesi oyunculara, The Evil Within 2’deki korkunç STEM dünyasından hayatta kalmaya kadar, Beat Cop‘ta kimin seni cinayetle suçladığını öğrenmeye kadar, görsel olarak karanlık bir macera dizisi sunuyor.

The Evil Within 2: Mastermind Shinji Mikami tarafından yapılmıştır, dedektif Sebastian Castellanos olarak oynayın ve STEM’in korkunç dünyasına inin, kızınız Lily’yi kurtarmak için. Dedektifin zekasına dayanarak hayatta kalmak zorunda kalacaksınız.

Faraway 2: Bu yan yatay puzzle oyununda, bu adlandırılan “Dünya” olarak nitelendirilen gezegenden kaçın. Güzel, karanlık ve zorlu bir ortamda yolculuk edin ve her dönemeçte engellemelerle başa çıkmanız ve sıradaki adımınızda sağlam bir zeminde kalmak için mücadele edin.

Breathedge: Ölümsüz tavuğunuzla uzayda hayatta kalmak için araçları yapın, araçları kullanın ve uzay istasyonlarını kontrol edin, hasarı keşfedin ve havaya karıştığınız ani uzay gemi kazasının arkasındaki gerçeği öğrenin.

Beat Cop: 80’lerin polis dizilerini esinlenen bu retro, pixel sanatı tarzı oyunda zamanı geriye dönün ve cinayetle suçlandığınız kişi olarak Jack Kelly olarak oynayın. New York macerasında gerçeği keşfedin.

Lawn Mowing Simulator: Toro, SCAG ve STIGA gibi prestijli üreticilerin gerçek dünya lisanslı çim biçme makinelerini kullanarak, Büyük Britanya kırsalının güzellik ve ayrıntılarını yaşayın ve işinizi yönetin.

Chicken Police: Paint it RED! – Aşk, ölüm ve tavukların vahşi hikayesinde intikam alın, bu komik noir macerada tavuk polisleri olarak rol alın ve ince ince hazırlanmış bir dünyada, karanlık hikayeler ve saçma komikliklerle dolu bir dünyada.

Ayrıca, Prime Gaming‘den bu ayki özel içerikleri de kontrol edin.

Yazı Kaynakları
https://primegaming.blog/ring-in-the-new-year-with-prime-gamings-january-offerings-5a7d234ff6f0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir