Panasonic’den USB’li Priz Şarjınız Hiç Bitmesin
  1. Anasayfa
  2. İlginç Teknoloji

Panasonic’den USB’li Priz Şarjınız Hiç Bitmesin

ŞARJ Adaptörünüz Yanınızda Yoksa Şimdi VİKO USB’Lİ Priz Var ..! VİKOUSB’li İkili Topraklı Priz Sayesinde Artık Şarj Adaptörüne İhtiyacınız Yok

0

ŞARJ Adaptörünüz Yanınızda Yoksa Şimdi VİKO USB’Lİ Priz Var ..!

Cep telefonu ve tablet gibi taşınabilir elektronik cihazlar, bugün hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Gittiğimiz her yere bu cihazları da yanımızda götürüyoruz. Ancak bazen onları şarj etmemize yarayan adaptörleri unutabiliyoruz. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider ismi Panasonic Life Solutions Türkiye, bu gibi durumlar için yeni bir çözüm geliştirdi.

VİKO marka USB’li İkili Topraklı Priz, 2 USB portu sayesinde elektronik cihazları, adaptöre ihtiyaç duymadan USB bağlantı kablosuyla şarj edebilmenizi sağlıyor. VİKO USB’li İkili Topraklı Priz konforu şimdi ev, ofis gibi tüm yaşam alanlarında…

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin VİKOUSB’li İkili Topraklı Priz’i ile şarj sorunu ortadan kalkıyor. Şarj adaptörünüz yanınızda olmasa bile, eğer USB kablonuz yanınızdaysa cihazlarınızı şarj etmeniz olanaklı hale geliyor. Aynı anda iki cihaz bağlayabileceğiniz prizin, 2 USB portu sayesinde iki elektronik cihazınızı da adaptör kullanmadan şarj edebilmeniz mümkün. Kolay kullanıma sahip USB’li İkili Topraklı Priz, cihazlarını kolayca şarj etmek isteyenler için oldukça pratik bir çözüm sunuyor.

Panasonic VİKO USB’li İkili Topraklı Priz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Buradan Ürünün Resmi Sayfasına Gidebilir Ürünü Satın Alabilir veya Diğer Ürünlere Göz Atabilirsiniz.

KAYNAK: Panasonic VİKO Basın Bülteni

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir