PC’nizde Artık Dosya İşlemleri Çok Kolay
  1. Anasayfa
  2. Yazılım

PC’nizde Artık Dosya İşlemleri Çok Kolay

Bilgisayarınızda Dosya Arama,Düzenleme,Oluşturma Gibi İşlemler Çok Kolay Halde Geldi

0

Bilgisayarınızda Dosya Arama,Düzenleme,Oluşturma Gibi İşlemler Çok Kolay Halde Geldi

“Recent File Seeker” İsimli Bu Dosya İşlemleri Uygulaması Kullanıcılarına Çok Büyük Yenilik Getiriyor. Bilgisayarınızda En Son Bir Resim veya Dosya İçeriği Değiştirdiniz ve Bunu Bulamıyorsunuz İsmini Hatırlayamıyorsunuz Bu Dosya İşlemleri Uygulaması “Recent File Seeker” Size Bu Konuda Yardımcı Oluyor.

“Bilgisayarınızda Hangi Dosyaların Değiştirildiğini Öğrenebilirsiniz” Sloganı İle Bu Yazılım Basit Kurulumu İle Bilgisayarınızı Sizden İyi Tanıyor. Bilgisayarınızda En Son Hangi Dosya Üzerinden Değişiklik Yapmışsınız veya Hangi Tarihte Ne İşlemleri Yapmışsınız Bunların Hepsini Kullanıcılarına Gösteriyor.

Yazılımı Basit Kurulumu İle Kurduktan Sonra Yapmanız Gereken Tek Şey “Pattern” – “Arama Kısmı” Aramak İstediğiniz Dosyanın İsmini Yazmanız ve “Max Age (Days)” – “Aranacak Gün Sayısı” Hangi Günlerde Arama Yapmak İstediğinizi Yazmanız Yeterli Olacak.

Yazılımda Bulunan Tek Özellik Bunla Sabit Değil Bu Yazılımda Birden Çok Özellik Var Bunları da Kullanmanız Mümkün Fakat En Önemli Özelliği Olan Dosya Değiştirme , Dosya Oluşturma , Dosya Düzenleme Gibi Ayrıcalıkları Kullanıcılarına Sunması Oluyor.

Programı Ücretsiz İndirmek İçin Aşağıdaki Bağlantıdan Gidebilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir