Samsung Galaxy Fold’un İçi Nasıl Görünüyor ?
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Samsung Galaxy Fold’un İçi Nasıl Görünüyor ?

Samsung Galaxy Fold Katlanabilir Telefon'un İçi Nasıl Görünüyor ? İçinde Neler Var ?

0

Samsung Galaxy Fold Katlanabilir Telefon’un İçi Nasıl Görünüyor ? İçinde Neler Var ?

Samsung Firmasının Note Serisinde Yaşadığı (Note-7) Talihsiz Olay’dan Sonra Test Kullanımları İçin Dağıttığı Galaxy Fold Serisinde de Ekran Sorunlarıyla Karşılaşmıştı.

Bunların Üzerine Weibo Sosyal Platform’da Bir Kullanıcının Paylaşmış Olduğu Samsung Galaxy Fold’un İçini Gösteren Fotoğraflar İle Samsung Yine Gündeme Oturdu.

Kullanıcı Samsung Galaxy Fold’un İçerisini Parçalamış ve İçindeki Bileşenlerin Fotoğraflarının Görsellerini Weibo Sosyal Platform’da Paylaşmış.

Kullanıcının Yorumlarına ve Görsellerine Bakılacak Olursa En Çok Dikkat Çeken Kısım Menteşelerin Düzeni Olmuş ki Kullanıcı da Zaten Açıklamasında Menteşelerin Hassas Bir Şekilde ve Düzenli Bir Şekilde Cihazın İçerisine Konumlandırıldığını Söylüyor.

Cihazın Menteşe Sistemi 3 Ayrı Menteşeden Oluşmakta ve Ekranları Bağlayan 2 Ayrı Kablo Görüntülenmekte Cihazın İçerisi Oldukça Ayrıntılı ve Mühendislik Gerektiren Bir Yapıda Olduğu Görüntüleniyor.

Samsung Tarafından Yapılan Açıklamalarda Cihaz Birçok Kez Test Aşamasından Geçmiş ve Birçok Sorunlar İle Karşılaşılmış Bu Sistemi Tamamlamaları Firmanın Oldukça Zamanını Almış.

KAYNAK: https://s.weibo.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir