Samsung S20 Serisi / Samsung S20 Ultra Özellikleri Neler ?
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Samsung S20 Serisi / Samsung S20 Ultra Özellikleri Neler ?

Samsung S20 Ailesi 11 Şubat'da Tanıtılacak S20 Serisi Özellikleri Neler Olacak ? Samsung S20 Ultra Özellikleri Açıklandı !

0

Samsung S20 Ailesi 11 Şubat’da Tanıtılacak S20 Serisi Özellikleri Neler Olacak ? Samsung S20 Ultra Özellikleri Açıklandı !

Samsung’un S20 Ailesi Hakkında Sızıntı Bilgilerden Daha Fazlası 11 Şubat 2020 Tarihinde Samsung’un Düzenleyeceği Galaxy Unpacked Etkinliğinde Ortaya Çıkacak Fakat Bilinen Samsung S20 Ultra Modeli Hakkında Çıkan Teknik Bilgiler ve Tasarım Bilgiler Nedir ?

Samsung 11 Şubat 2020 Tarihinde Düzenleyeceği Etkinlikte Sadece Samsung S20 Ultra Değil S20 Ailesinden 2020 Yılının Amiral Gemisi Mobil Cihazlarını da Tanıtacak Henüz Samsung S20 Ailesi Olarak Bilinen Serisin Tam İsmi Belirlenmemiş Durumda Fakat S10 ve S10+ Modellerinden Sonra S Serisinin Devamı Niteliğinde S20 Ailesi Olarak Adlandırılmakta.

Samsung S20 Ultra Hakkında Alınan Bilgilere Göre Geekbench Testlerinden Tek Çekirdek – 923 Olarak Çift Çekirdek – 3267 Puan Almış Durumda Buda Samsung S20 Ultra Modeli Olarak Bilinen Cihazı Amiral Gemisi Olarak Nitelendirmekte.

Samsung S20 Ultra Modelinin Bu Skorları Elde Etmesi Tabiki de İçerisindeki Yonga Seti , İşlemci ve RAM’lerine Borçlu Durumda Fakat Bu Kadar Güçlü Bir Donanıma Sahip Model İçin Belirlenmiş Özellikler de Var Bunlardan İlk ve En Önemli Olanlarından İşlemci Modeli Yer Alıyor

Cihazın İçerisinde Yer Alacak Olan İşlemci Modeli Qualcomm’un Geçtiğimiz Sene Üretime Çıkaracak Olduğu Snapdragon 865 Oluyor Bu İşlemcinin Yanında Cihazda 6GB / 8GB / 12GB RAM Modelleri Bulunmakta.

Cihazın Teknik Özelliklerinin Yanında Samsung Yine Tasarım Konusunda S Serisine Kıyak Geçiyor ve Muhteşem Bir Görünüm Elde Etmeyi Başarıyor Zarif ve Bir O Kadar da Sert Bir Görünüş Cihazın Tasarımında Yer Alıyor Arkasında 3’lü Kamera Tasarımı ve Önce Ekranın İçerisine Gömülü Damla Çentik Kamera Görünmekte.

Cihazın Ekranı Konusunda Bombeli Bir Yapıya Sahip ve Cihazın Bütün Ekran Olarak Gelmesi Bekleniyor.

KAYNAK: https://www.gsmarena.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir