Sosyal Ağların Çöküş Nedeni Açıklandı ?
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Sosyal Ağların Çöküş Nedeni Açıklandı ?

13 Mart'ta Sosyal Medya Ağlarının Çöküş Nedeni Açıklandı ?

0

13 Mart’ta Sosyal Medya Ağlarının Çöküş Nedeni Açıklandı ?

Facebook , Instagram , Twitter ve WhatsApp Sosyal Medya Ağlarının 13 Mart’ta Başlayan Sorunlarının Çözümleri İçin Twitter Ağında Facebook’un Resmi Hesabı Üzerinden Aşağıdaki Açıklama Yapıldı.

Yapılan Açıklama’da “Dün, bir sunucu konfigürasyon değişikliğinin bir sonucu olarak, birçok kişi uygulamalarımıza ve hizmetlerimize erişmekte zorlandı. Şimdi sorunları çözdük ve sistemlerimiz düzeliyor. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı üzgünüz ve herkesin sabrını takdir ediyoruz.” İfadeleri Yer Alıyor.

Bu Sorunla Özellikle WhatsApp’da Birçok Kullanıcı Farklı Sosyal Medya Ağlarına Yönelmeye Başladı. WhatsApp Üzerinden Resim , Video , Ses Dosyası Gibi Medya İçeriklerini Aktaramayan Kullanıcılar Bu Sorunun Çözümünü Başka Sosyal Medya Ağlarında Aradılar.

Uzun Süren Çalışmalar’dan Dolayı 1 Gece’de Yaklaşık 3 Milyon WhatsApp Kullanıcısı Farklı Sosyal Medya Ağında Çözüm Aradılar. Yapılan Açıklamalara Göre Bu İşte En Çok Kullanıcı Sayısı Kazanan Sosyal Medya Ağı “Telegram” İsimli Mesajlaşma Uygulaması Olmuş.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir