1. Ana Sayfa
  2. Tekno Kaynak’ta Yazar Olmak İstiyorum | Teknoloji Haberleri Paylaş

Tekno Kaynak’ta Yazar Olmak İstiyorum | Teknoloji Haberleri Paylaş


Teknokaynak’ta Sende Yazar Ol Kendi Profilin İle Yazılarını Paylaş ..!

Teknokaynak websayfamızda kendinize bir profil oluşturarak kendi haber içeriklerinizi kendinize özgün şekilde yazabilir bunları istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz “İçerik Paylaşımı” kurallarına ve “Kullanım Koşullarına” dikkat ederek istediğiniz şekilde websayfamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Teknokaynak’lı Olmanın Avantajı Çok !

Teknokaynak’ta yazar profilinizde paylaştığınız bir içeriği sosyal medya platformlarında “Instagram, Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter” paylaşıyoruz sizin başarınızı kutluyoruz ve duyuruyoruz.

Teknokaynak’ta aylık, 3 aylık veya yönetim tarafından belirlenen sürelerde en çok yazı paylaşan editörümüzü ödüllendiriyoruz

  • Teknokaynak anasayfasında en iyi yazarlarımız sıralamasında 1 hafta “bazen 1 ay süreli” olarak gösterime çıkarılacak
  • Yıllık planlamalar dahilinde ödüllendirme aylarında en çok yazı paylaşan içerik editörümüze Teknokaynak bünyesinde hediyeler gönderilecek
  • Sosyal medya platformlarında yine en çok yazı paylaşan editör veya editörlerimiz belirli süreler boyunca “1 hafta veya 1 ay vb.” ön plana çıkarılacak paylaşılacak
  • Teknokaynak bünyesinde çıkarılan gazete, dergi vb. içeriklerde yine en çok yazı paylaşan veya en çok etkileşim alan editörlerimiz yer alma fırsatı yakalıyor.

Teknokaynak’ta Nasıl Yazı Paylaşabilirim ?

Teknokaynak web sayfasına üyeliğiniz varmı yoksa ilk olarak üyelik alarak işlemlerinize başlayalım ilk önce “https://www.teknokaynak.net” Anasayfamıza girdikten sonra sol üst tarafta yer alan “Giriş Yap” alanına tıklayarak açılan menüde aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz

Açılan pencerede daha önceden üyeliği olanlar için giriş yapma kısmı görünmektedir hemen altında ise “Google, Gmail” veya “Facebook” hesapları ile giriş veya kayıt olma alanı görünmektedir bu alanlardan kayıt işlemleri ile uğraşmadan direkt olarak hesap açabilir ve Teknokaynak’a erişim sağlayabilirsiniz veya en alt kısımda bulunan “Kayıt Ol” alanına gidebilirsiniz.

Facebook veya Google hesapları ile kayıt olamayan veya olmak istemeyen kullanıcılar için “Kayıt Ol” ekranı açıldıktan sonra karşınıza gelen formdaki bütün bilgileri eksiksiz ve güncel bir şekilde doldurup tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Tarafımıza gönderilen yeni kayıt başvuruları yöneticilerimiz tarafından incelenip onay verilmektedir bu yüzden yanlış, eksik bilgiler göndermeniz sizin için onay sürecini uzatabilir veya onayı iptal etmenizi sağlayabilir yöneticilerimiz herhangi bir aksaklık çıkmazsa maximum 1 hafta içerisinde üyelikleri onaylamaktadır (bu süre yönetim tarafından belirlenen süredir genellikle 1-2 gün içerisinde hesaplarınız onaylanır).

Üyelik Sürecimiz Tamamlandı Nasıl Yazı Paylaşırım ?

Üyelik işlemlerinizi tamamlandı ve yazı paylaşmak istiyorsunuz fakat profil bilgileriniz güncel değil profil bilgilerinizi güncellemek sizin yazılarınızı okuyan okurlarımız için hakkınızda bilgi edinmelerini sağlar buda sizin açınızdan faydalı olacaktır tavsiye olarak profil bilgilerinizi güncellemenizi öneririz.

Profil Bilgilerimi Nasıl Güncellerim ?

Teknokaynak’ta hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil alanınıza gitmeniz gerekmektedir aşağıdaki adımları takip ederek profil alanınıza gidebilir ve profil bilgilerinizi güncelleyebilir, değiştirebilir veya eksik bilgilerinizi doldurabilirsiniz.

Öncelikle üyelik girişinizi yapmış olmanız gerekmektedir daha sonra aşağıdaki resimdeki adımları takip ederek “Hesabım” sayfasına gitmeniz gerekmektedir

Hesabım sayfasında sizi “Pano” ekranı karşılayacak zaten profil bilgileriniz eksik ise size “Profilmi Tamamla” şeklinde bir buton gösterecek burası görünmezse de “Profilinizde değişiklik yapmak istediğiniz zamanlarda” “Ayarlar” kısmında gidebilirsiniz.

Ayarlar menüsündeki “Hesap Ayarları” bölümündeki tüm bilgileri eksiksiz ve güncel, doğru bir şekilde doldurmanız sizin yazar profilinize büyük etkileri olacaktır bu yüzden tavsiyemiz eksiksiz, doğru ve güncel bilgiler girmenizdir.

Profilimi Güncelledim Yazı Göndermek İstiyorum ?

Bütün işlemleriniz tamamlandı yazı gönderme aşamasına geldiniz ve nasıl yazı göndereceksiniz öncelikle yazı gönderme sayfasına gidelim aşağıda resimdeki adımları takip ederek “İçerik Gönderme” sayfasına gidelim

İçerik Gönderme sayfasına eriştikten sonra yapmanız gereken sadece Teknokaynak içerik kurallarına uygun ve “Telif Hakkı” içermeyen içerik olmasına dikkat ederek alanları eksiksiz doldurarak Onay’a göndermeniz gerekmektedir.