Vatan Bilgisayar Dünya Oyuncular Günü’nü Kutluyor
  1. Anasayfa
  2. Donanım

Vatan Bilgisayar Dünya Oyuncular Günü’nü Kutluyor

Vatan® Gaming Arena; oyun severlerin tüm oyun ekipmanları ile deneyimleyebileceği bir alan olarak oyun dünyasına kapılarını açıyor.

0

Vatan Computer Süpriz İndirimler İle Dünya Oyuncular Günü’nü Kutluyor !

Teknoloji perakendeciliğinde iddialı kampanyalara imza atan Vatan Bilgisayar® 29 Mart 2019’da Topkapı mağazasına özel; Vatan® Gaming Arena’da oyuncular için iddialı bir Oyun Deneyim Alanı’nın açılışını gerçekleştirmişti.

Bu yıl da Vatan Bilgisayar®; oyun severlere ve Dünya Oyuncular Gününe özel kampanyalarla “notebooktan kulaklığa, klavye ’den mouse’a, tüm bilgisayar parçalarından monitöre ve oyun konsoluna” ait ürünleri oyuncularla buluşturdu. Aynı zamanda Vatan® Gaming Arena Oyun alanını oyun severlere ithaf ederek “worldgamersday” hashtag ile ilk defa bu günü hizmete sunan firma olmuştur.

vatan-bilgisayar-oyuncular-günü
vatan_bilgisayar

Vatan® Gaming Arena; oyun severlerin tüm oyun ekipmanları ile deneyimleyebileceği bir alan olarak oyun dünyasına kapılarını açıyor. Bu alanda kullanıcılar her oyun konseptine uygun olarak üretilen ürünleri özel olarak tasarlanmış setlerde bilgisayar, konsol, telefon, klavye, mouse, kulaklık vb. donanımlar ile oyun oynama ve test etme imkanına sahip.

Yazı Kaynakları
Vatan Bilgisayar Basın Bülteni

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir