1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Warcraft: Orklar ve İnsanlar Şimdi GOG.COM’da Yayında

Warcraft: Orklar ve İnsanlar Şimdi GOG.COM’da Yayında

Warcraft : Orcs and Humans Video Oyunu Artık GOG.COM Üzerinde Yayında

warcraft

Warcraft : Orcs and Humans Video Oyunu Artık GOG.COM Üzerinde Yayında

Warcraft: Orcs and Humans (Orklar ve İnsanlar) Video Oyunu ve Warcraft II Battle.net Edition Şimdi GOG.COM Sitesi Üzerinden Satışa Sunuluyor. Video Oyun Serisi Olan Warcraft İsimli Şirket Sitesinde Yayınladığı Bu Video Oyunlarını Artık GOG.COM Üzerinden Sunacağını Açıkladı.

Warcraft: Orcs & Humans – (Orklar ve İnsanlar): Blizzard Entertainment Tarafından Geliştirilen ve Yayınlanan Gerçek Zamanlı Strateji Türünde Bir Oyundur. Oyun Sanal Dünyası İçerisinde Warcraft Evreninde Bulunan Azeroth Krallığı’nı Konu Alıyor.

Warcraft Serisinin Devamı Niteliğinde Olan Warcraft: Orcs & Humans – (Orklar ve İnsanlar) Video Oyunu’nu İndirmek İçin Yandaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.


Warcraft II Battle.net Edition: Warcraft’ın Bu Genişleme Paketi Sayesinde Oyunun İçerisinde Belirli Bölgede Değil Tüm Oyun Haritasına Hakim Olarak Krallığınızı Yönetebilir ve Diğer Krallıkların Durumlarını Gözlemleyebilirsiniz.

Warcraft Serisinin Bu (Warcraft II Battle.net Edition) Genişleme Paketini Satın Alabilmek İçin Yandaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

KAYNAK: https://worldofwarcraft.com
Yorum Yap

Yorum Yap