WhatsApp 2020 Düzenlemesine Gidiyor ! Yeni Özellikler mi Geliyor Neler Değişecek ?
  1. Anasayfa
  2. Mobil

WhatsApp 2020 Düzenlemesine Gidiyor ! Yeni Özellikler mi Geliyor Neler Değişecek ?

WhatsApp 2020'de Neleri Değiştirecek ? Hangi Yeni Düzenlemelere Gidiyor ?

0

WhatsApp 2020’de Neleri Değiştirecek ? Hangi Yeni Düzenlemelere Gidiyor ?

WhatsApp Kurulduğu Günden Bu Yana Dünya Çapında En Çok Kullanılan Sosyal Medya ve Haberleşme Uygulaması Kategorilerinde Üst Sıralardan Düşmüyor Bütün Cihazlara Yüklenebilen ve Tüm Android , iOS , Windows Phone İşletim Sistemlerini Destekleyen Hatta Bilgisayarlara Bile Yüklenebilen Bir Uygulamaydı Fakat 2020’den Sonra Durum Değişecek.

youtube-5

2020’de Windows Phone , iOS 7 Sürümünden Düşük Cihazlarda ve Android 2.3.7 Versiyonundan Düşün Mobil Cihazlarda Artık Kullanıma Kapatılacak Destek Verilmeyecek Bu Cihazlara Sahip Vatandaşlar Artık WhatsApp Güncellemesi Almayacak ve 2020 Yılı İçerisinde Bu Uygulamayı Kullanamayacaklar.

31 Aralık 2019 Tarihinden İtibaren Bu Değişiklik Uygulanacak Fakat Uygulamanın Şartlarının Sağlanması 2020 Yılı İçerisinde Gerçekleşecek.

WhatsApp Toplu Mesaj Sona mı Erecek ?

Bu Düzenlemenin Haricinde WhatsApp Başka Bir Düzenlemeye Daha Gidiyor Bu Düzenleme İse Toplu Mesaj Düzenlemesi Olacak Açıklamalara Göre WhatsApp’da Toplu Mesaj Devri Sona Erecek Artık Gruplar Haricinde Toplu Bir Şekilde Mesaj Atmak Mümkün Olmayacak.

whatsap3

Bu Düzenleme İse Reklam Yapan Şirketler veya İstenmeyen Gelen Kullanıcılardan Sürekli Gelen Mesajlar Gibi Nedenlerden Dolayı Artık 2020 Yılı İçerisinde 2 Kişiden Daha Fazla Kişiye Toplu Mesaj Gönderilemeyecek Fakat Gruplarda Yapılan Paylaşımlar Grup İçerisindeki Tüm Kişilere Gösterilmeye Devam Edecek.

WhatsApp’da Gruplara İzinsiz Katılım Olmayacak ! – TeknoKaynak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir