WhatsApp Gelmek Üzere Olan Özellik – Merakla Beklenen Kaybolan Mesajlar
  1. Anasayfa
  2. Yazılım

WhatsApp Gelmek Üzere Olan Özellik – Merakla Beklenen Kaybolan Mesajlar

WhatsApp'a Merakla Beklenen Özellik Yakın Zamanda Gelecek! WhatsApp 7 Gün Sonra Silinen Mesajlar! Kaybolan Mesajlar Güncelleme!

0

WhatsApp’a Merakla Beklenen Özellik Yakın Zamanda Gelecek! WhatsApp 7 Gün Sonra Silinen Mesajlar!

Geçtiğimiz Yıllarda Facebook’un Şirketine Bağlanan WhatsApp Mobil Mesajlaşma Uygulamasının Merakla Beklenen Özelliği Kaybolan Mesajlar Toplam 7 Gün Sonra Kendiliğinden Otomatik Silinen Mesajlar Özelliği Ne Zaman Gelecek Benzer Sosyal Medya Özelliği Olan Snapchat Güncellemesi.

WhatsApp’ın da İlerleyen Süreçte Planladığı Bu Özellik Sayesinde 7 Gün Süresi Boyunca Uygulamaya (WhatsApp) Girmeyen ve Mesajlara Cevap Vermeyen Kişilerin (Bu Mesaj İster Gruptan Gelsin İster Kişi veya Kişilerden Gelsin Fark Etmiyor) Mesajları Otomatik Olarak Silinecek.

whatsap

Kişi veya Gruplardan Gelen Mesajların Bildirimlerinden Mesajlara Cevap Verilirse Bu Mesaj Bildirim Olarak Silinsede Sohbette Yedeği Kalacak Eğer Kişi WhatsApp Uygulamasından Otomatik Tüm Medya ve Sohbete Yedeklemeyi Açtıysa Bu Özellik Aktif Hale Getirilsede Mesajlar Sohbette Yedeği Kalacak Şekilde Kalıyor.

whatsap4

Ayrıca Kişiden veya Gruplardan Gelen Mesajlara Bir Kez Cevap Verildiyse Bu Mesajlar Alıntılanma Özelliği İle Yedeklenmeye Alınıyor ve 7 Gün Geçse de Mesajların Sohbette Yedeği Duruyor Otomatik Silinme İşlemi Uygulanmıyor.

WhatsApp

Ayrıca Bu Güncelleme ile Sadece 7 Gün Sonra Otomatik Silinen Mesaj Özelliği Değil Bunların Yanında WhatsApp’ın Medya Sohbet Yedekleme Konusunda, WhatsApp Depolama Alanı Hakkında, Veri Doğrulama – Kişi Doğrulama ve Medya Paylaşımları İçin Kullanıcıya Kolaylaştırılmış Menü Ekranı Özellikleri de Eklenecek.

WhatsApp Yazı Stilleri ve Kişiyi Paylaşma Özellikleri de Yakın Zamanda WhatsApp’a Gelen Güncelleme İle Gelmesi Bekleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir