WhatsApp Hem Faydalı Hemde Kötü Haberler
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp Hem Faydalı Hemde Kötü Haberler

WhatsApp Kullanıcılara Hem İyi Hemde Kötü Haberler

0

WhatsApp Kullanıcılara Hem İyi Hemde Kötü Haberler

WhatsApp Kullanıcılarına Oldukça Rahat ve Güvenilir İmkanlar Sağlamak İçin Çıkarıldığı Günden Beri Geliştirilmeye Devam Etmekte Bu Sefer Kullanıcılarına Hem İyi Hemde Kötü Güncellemeler Getirecek.

WhatsApp Kullanıcılarına İyi Haberler Olarak Uygulama İçerisinde Emoji , Metin , Etiket Gibi Alanlar İçerisindeki Arayüzde Yeni Bir Tasarıma Gidecek ve İçerikleri Gruplandırma Aşamasına Geçecek.

WhatsApp’ın Kullanıcıların Emoji ve Çıkartmaları Bulmasını Kolaylaştıran Uygulama İçi Arama Bölmesinide Yeni Arayüz Tasarımında Kullanacak.

WhatsApp’ın İyi Haberlerinden Bir Taneside Parmak İzi Koruması Olacak Bu Özellik Aslında Beta Kullanıcılar İçin Aktif Halde Fakat Kararlı Sürüm Olarak Yayınlanmamış Durumda.

WhatsApp Parmak İzi Koruması Açma

WhatsApp’ın Parmak İzi Koruması Beta Kullanıcılar İçin Aktif Kullanılabilir Halde Bu Özelliği Açmak İçin Ayarlar Menüsünden > Hesap Ayarları > Gizlilik Ayarları ve Buradan Parmak İzi Kullan Seçeneğini Seçiniz Gerekli Ayarlamaları Yaptıktan Sonra Parmak İzi Koruması Uygulama İçin Kullanılabilir Hale Geliyor.

WhatsApp Kullanıcılarına Kötü Haber İse Uygulama İçerisinde Ekran Görüntüsü Almak Artık Kullanılmayacak WhatsApp Uygulama İçerisinde Kullanıcıların Mesajlarını Bilgilerini Ekran Görüntüsü Aldırmayacak.

Bunun Sebebi Olarak WhatsApp Geliştiricileri ” Uygulama İçerisinde Kullanıcıların Kişisel Verilerinin Güvenliğini Sağlamak İçin ve Genel Olarak Güvenlik Önlemleri Sağlamak” Olduğunun Açıklamasını Yaptılar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir