WhatsApp Web’de Ara Yeni Özellik
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp Web’de Ara Yeni Özellik

WhatsApp Şuan İçin Yurtdışı Ülkelerine Gelen Güncelleme İle Web'de Arama Özelliği Açıldı Bu Özellik Sayesinde Artık Kullanıcılar Gruplardan veya Şahıslardan İletilen Mesajları Web'de Arayacak.

0

WhatsApp Web’de Ara Mesajları Web’de Ara Güncelleme

WhatsApp Şuan İçin Yurtdışı Ülkelerine Gelen Güncelleme İle Web’de Arama Özelliği Açıldı Bu Özellik Sayesinde Artık Kullanıcılar Gruplardan veya Şahıslardan İletilen Mesajları Web’de Arayacak.

Bu Özelliğin Temel Amacı Gizlilik Güvenlik Politikası İle İlgili Kullanıclar İletilen Mesajları Kısayoldan Web’de Arayarak Doğruluğunu Kontrol Edebilecek.

WhatsApp’ın Bu Özellik İle İlgili Yorumu ;

Çok kez iletilmiş mesajlara yönelik arama yapmanın basit bir yöntemini sunarak, kullanıcıların mesaj olarak aldıkları içeriklerle ilgili haber sonuçlarını veya diğer bilgi kaynaklarını bulmalarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

https://blog.whatsapp.com/search-the-web

WhatsApp Şirketi Bu Özellik İle İlgili Olarak Kullanıcıların Web’de Ara Özelliği İle Aradıkları Mesajlar WhatsApp Tarafından Hiçbir Zaman Görünmeyecek Şeklinde Bir Güvenlik Önlemini de Almayı Unutmamış Kullanıcılara Hatırlatmış.

Güncelleme İle Birlikte Kullanıcılar Tarafından İletilen Mesajların Öncesinden Tek Bir Ok İşareti İle Gösterilmekteydi Bundan Sonra Birden Fazla İletilen Mesajlar Artık Çift Ok Yönü İkonu İle Gösterilecek.

Şuan İçin Bu Gelen WhatsApp Web’de Arama Özelliği ABD, Birleşik Krallık , Brezilya , İrlanda , İspanya ve Meksika’da Android , iOS ve WhatsApp Web Kullanıcıları İçin Geldi Yakın Zamanda Ülkemize ve Diğer Ülkelere de Gelecektir.

KAYNAK: https://blog.whatsapp.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir