Yepyeni Sosyal Medya Uygulaması “Usity” Kampüs , Üniversite Ağı
  1. Anasayfa
  2. Android

Yepyeni Sosyal Medya Uygulaması “Usity” Kampüs , Üniversite Ağı

Kampüs Üniversite Sosyal Medya Uygulaması "Usity" Sosyal Medya Uygulamalarında Devrim Niteliğinde Yenilik Gösterdi...

0

Kampüs Üniversite Sosyal Medya Uygulaması “Usity” Sosyal Medya Uygulamalarında Devrim Niteliğinde Yenilik Gösterdi…

Usity Uygulaması Tam Olarak Üniversite Öğrencileri İçin Tasarlanmış ve Geliştirilmiş Bir Sosyal Ağ Platformu. Usity İle Kampüsteki Uygulamayı Kullanan Bütün Öğrenciler veya Mezun Olmuş Kişiler İle İstediğin Uygulamayı Aktivite’yi Yapabilir , Yardım İsteyebilir veya Muhabbet Edebilirsiniz.

Usity Kampüs Ortamında Neler Konuşuluyor ? Hangi Olaylar Olmuş ? Bugünkü Aktiviteler Neler ? Gibi Soruların Cevaplarını ve Daha Fazlasını Bulabilirsiniz. Uygulamada İstediğin Başlıkla ve İçerikle Konu Açabilir Paylaşım Yapabilir Yardım İsteyebilirsin.

Usity İle Sadece Öğrenciler Arasında Değil Öğretmenler Arasında da Paylaşımlarda Bulunabilir Sorular Sorabilir veya Yardım Alabilirsiniz.

Usity Uygulaması İle Boş Zamanlarında Canın Sıkıldıysa “Aktivite Arkadaşı Bul” Özelliği İle Yapmak İstediğin Aktivite İçin Yanına Bir Arkadaş Bul !!

Usity Anonim Özelliği Sayesinde Not İsterken , Mesajlaşırken , Aktivite Paylaşımları Yaparken veya Konu Açarken Uygulamada Senin Kim Olduğun Bilinmiyor Tanınmıyorsun.

ODTÜ’nün Bir Projesi Olan Bu “Usity” Kampüs Uygulamasını İndirmek ve Kullanmak İçin Aşağıdaki Bağlantılardan İlgili Yönlendirmeler İle Uygulamaya Erişim Sağlayabilirsiniz.

KAYNAK: https://www.instagram.com/usityapp/?utm_source=ig_embed  —  https://usity.net/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir