1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Biz Kimiz ?

2018 Yılında Teknokaynak İsminde Kurulmuş Bir Teknoloji Haber Sitesi. Teknoloji Platformundaki En Güncel En Yeni Haberleri Birçok Farklı Kaynak’tan Teyit Ederek (Doğrulayarak) Sitemizde Paylaşım Yapıyoruz.

İçerik Sağlama ve Üretme

İçerik Üretiminde Tek Bir Kaynaktan Değil Birçok Farklı Kaynaktan ve Resmi Kaynaklardan İçeriklerin Doğruluğunu ve Kesinliğini Kanıtladıktan Sonra Sitemizde Paylaşım Yapıyoruz.

İçerik Sağlamada Paylaştığımız İçeriğin Gerekli “İçerik Paylaşım” Koşullarını Yerine Getirdikten Sonra Sitemizde Paylaşım Yapıyoruz.

En Güncel En Popüler Haber İçerikleri

Haber İçeriklerini , Haber Başlıklarını Seçerken En Güncel ve Doğruluğu Teyit Edilmiş Olan Haberleri Seçiyoruz. İçerik Oluştururken Kendi Yazarlarımız Ürettikleri İçeriklerin Paylaşımını Yapıyorlar veya İçerik Sağlama Kuralları Gereğinde Gerekli Koşulları Yerine Getirdikten Sonra Paylaşım Yapıyoruz.

Telif Hakları

Resim , Video , Medya Gibi İçerikleri Sitemizde Paylaşırken Telif İhlali Yapmadan , Telif Hakkı İçermeyen İçerikleri Buluyoruz ve Paylaşıyoruz. Yazarlarımız Haberini Yaptıkları Firmanın İçeriğini Alıntı’larsa veya Görsellerini Kullanırsa Haberin İçeriğinde Görsel , Medya , Yazı Gibi İçeriğin Altında Kaynak Olarak Firmanın Adresini Belirtmek Zorundadır.

İçerik Paylaşımı – Logo – Banner

teknokaynak-logo
TeknoKaynak Favicon

Görseli İndirmek İçin Lütfen Aşağıdaki Bağlantıları Kullanın

Görseli İndirmek İçin Lütfen Aşağıdaki Bağlantıları Kullanın

Görseli İndirmek İçin Lütfen Aşağıdaki Bağlantıları Kullanın

Server ~ Barındırma Hizmetleri

Sitemizin Servis Sağlayıcısı ve Barındırma Hizmetleri “Turhost” İsimli Firmadan Karşılanmaktadır Alan Adı, Hosting Hizmeti, SSL veya SSD, Bulut, Yedekleme Gibi Birçok Hizmeti Satın Almak İçin Buradan “Turhost” Resmi Sayfasına Göz Atabilirsiniz.