İçerik Paylaşma

Sitemizde Yayınlanan İçeriklerin Paylaşılması Konusunda Belirli Kurallar ve Gerekli Şartlar Bünyesinde Destek ve İzin Vermekteyiz. Bu Kurallar Nedir ?

  1. Yayınladığımız İçeriğin Üzerinde Hiçbir Değişiklik Yapılmadan Komple Olduğu Gibi Alınmalı ve Paylaşılmalıdır.
  2. Paylaşılan İçeriğin Alt Kısmında veya Üst Kısmında Görünür Bir Şekilde İçeriğin Doğrudan Bağlantılı Bir Adresi “Kaynak:” Olmak Zorundadır. Bu Adres “Link” Şeklinde Olabilir.
  3. Paylaşılan İçeriğin “Kaynak:” Belirtilen Kısmın Altında Yazar İsmi veya Ünvanı Yazmak Zorunludur.
  4. Paylaşılan İçerik Resimlerinde Reklam , Logo , Yazı Ekleme Vb. Gibi Hiçbir Değişiklik Yapılmamalıdır.
  5. Kullanıcıların Profillerinde Paylaştıkları İçerikleri Kullanıcılar Kendi Kişisel veya İşletme Hesabına Sahip Sosyal Medya Platformlarında (WhatsApp, Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Messenger Vb.) Paylaşımlarını Yapabilir Fakat Yapılan Paylaşım Görsel veya Video Vb. Medya İçeriği İse Web Sayfamızın Logosunu “Hakkımızda” Sayfasından İndirerek İçeriğin Üzerine Eklenmesi Gerekmektedir Ek Olarak İçeriğin Açıklama, Başlık Vb. Kısımlarına Web Sayfamızın Linki, Haber İçeriğinin Linki Eklenebilir.

NOT: 4. Madde’deki İçerik Resmi “TeknoKaynak” Sitesinden İndirilen veya Alınan Resimler İçin Geçerlidir. Kişi veya Kişiler Buradan (TeknoKaynak’tan) Paylaştığı İçerikte Kendi Resimlerini Kullanıyorsa Bu Madde Geçersiz Sayılmaktadır.

Yukarıdaki Şartlara Uyulmadığı Takdirde Aykırı Davranan Kişi veya Kişiler Hakkında Gerekli Cezai Yaptırımlar Uygulanacaktır.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.