Kullanım Koşulları ve Üyelik

TeknoKaynak Olarak Sitemiz Teknoloji Haber Paylaşım Platformunda Yer Almaktadır. TeknoKaynak Sitesi “www.teknokaynak.net” Olarak veya “TK” Olarak Adlandırılabilir. TK © Websitesinin Tüm Hakları Saklıdır ve İçerik Paylaşma , Alıntı Yapma Gibi Konularda Gerekli Şartları Uygulanması Doğrultusunda İzin Verilmektedir. İçerik Paylaşmak İçin Gerekli Şartları Öğrenmek veya Uygulamak İçin İçerik Paylaşma Sayfasını Okuyunuz.

TK Olarak Sitemizde Reklam Barındırmak İçin Çeşitli Reklam Sağlayıcılar Kullanmaktayız Bunlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Öğrenmek İçin Reklam Yönetimi Sayfasını Okuyunuz.

TK Olarak Sitemizin İçerisinde Yer Alan Görsel , Video , Medya Dosyası Vb. İçeriklerde Herhangi Bir Telif Hakkı Talep Edilen İçerik Var İse Bunu Bildirmesi veya Uyarması Gerekmektedir Sitemiz Uyar-Kaldır Tekniği Kullanmaktadır.

TK Olarak Sitemize Üye Olan veya Giriş Yapan Kullanıcılar Site Kullanım Koşullarını ve Gerekli Şartları Kabul Etmiş Sayılır. Kullanım Koşullarını ve Gerekli Şartları Kabul Etmek İstemeyen Kullanıcıların TK’a Girmemesi Halinde Kullanım Koşulları ve Gerekli Şartlar Kabul Edilmiş Sayılmaz.

Üyelik Sözleşmesi

TK Yeni Üye Olan Kullanıcılar veya Eski Kullanıcıların Paylaştıkları İçerikleri Denetlemez veya Kontol Etmez Eğer Üyelerin , Yazarların , Kullanıcıların Paylaştıkları İçerikler Telif İhlaline Sahip İse , Küfür , Argo , Müstehcen İçerik Vb. Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ve Uluslararası Anlaşmalar Gereğince Kabul Edilmiş Hakların İhlal Edilmesi Sonucunda TK Üyelerin Hesaplarını Silme , İptal Etme Haklarına ve Üyelerin Paylaşımlarını Kaldırma , Silme Haklarına Sahiptir.

TK Dilediği Takdirde En İyi Hizmeti Vermek Amacıyla Üye Olan Kullanıcıların Paylaştıkları İçeriklerde Değişiklik Yapma , Paylaştıkları İçerikleri Yayınlamama , Üyelik İptallerine veya Üyelik Hesaplarında Değişiklikler Yapma Haklarına Sahiptir.

TK Olarak Sitemize Üye Olan Kullanıcıların Gizlilik Politikasında , Kullanım Koşullarında , İçerik Paylaşmada , Reklam Yönetiminde Gerekli Şartlar Kabul Edilmiş Sayılır. Yeni Üye Olan Kullanıcılar veya Eski Kullanıcılar İçerik Paylaşımında Hakkımızda Kısmında Bulunan Kuralları ve Uyarıları Dikkate Alması Zorunludur.

TK Olarak Sitemize Yeni Üye Olan Kullanıcıların Hakkımızda ve Gizlilik Politikası Sayfalarını Okuması Gerekmektedir. Yeni Üye Olan Kullanıcılar Üyelik Sözleşmesinde Belirtilen Kuralları ve Uyarıları Kabul Etmiş Sayılır.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.