Apple Bir İlki Gerçekleştirecek..!
  1. Anasayfa
  2. Donanım

Apple Bir İlki Gerçekleştirecek..!

Apple Mobil Cihazlarda Bir İlk Yapacak Şaşırtacak..!

0

Apple Mobil Cihazlarda Bir İlk Yapacak Şaşırtacak..!

ABD’li Üretici Apple’nin Uzun Zamandır Üzerinde Çalıştığı Projeler Sızıntı Vermeye Başladı Amerika Patent Başvuru Kurumundan Sızan Bilgilere Göre Apple Yeni Çıkaracağı Cihazında Su Altı Kamera Özelliğini Sağlayacak.

Apple’nin Yeni Mobil Cihazının İnternete Sızan Görsellerindeki Arka Kamera Tasarımı Dikkat Çekiyor Bu Kameranın Su Altında Çalışma Özelliği Olacak Gibi Görünüyor.

Apple’nin Önceki Modellerinde HD Profesyonel Fotoğraf Çekimi Yer Alsada Su Altında Çekim Özelliği Bulunmuyordu Bu Yeni Modelinde Su Altında HD Fotoğraf Çekim Özelliği Bulunacak.

Cihaz Su Altında Girdiği Zaman İçerisindeki Yapay Zeka Yazılımı Sayesinde Suyun İçerisinde Olduğunu Anlayacak ve HD Fotoğraf Çekim Özelliği Çalışacak.

İddialara Göre Apple’nin Bu Cihazındaki Kamera Tasarımındaki Kameraların 2 Tanesi 14 Megapiksel Çözünürlüğünde 1 Tanesi 10 Megapiksel Çözünürlüğünde ve Bu Kameralar 4 Adet LED Flash İle Desteklenecek.

Apple’nin Bu Model Hakkındaki Kamera Tasarım Bilgileri Twitter‘da Sızıntı Tasarımlarıyla Ünlü @OnLekas Kişisi Tarafından Paylaşıldı ve Su Altı Kamera Çalışma Özelliğide Amerika Patent Başvuru Kurumundan Sızdırılan Paylaşımlardır.

Henüz Apple’nin Çıkaracağı Yeni Model Hakkında ABD’li Firma Resmi Bir Açıklamada Bulunmadı Ağustos – Eylül Ayları İçerisinde Resmi Bir Açıklama Yapılması Bekleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir