Google Plus Tamamen Kapatıldı
  1. Anasayfa
  2. Yazılım

Google Plus Tamamen Kapatıldı

Google Plus Resmi Olarak Tamamen Kapatıldı

0
7.7
Sosyal Medya Kullanımları

Türkiye'de En Çok Kullanılan Sosyal Medya Ağlarının Sıralaması ve Puanlamaları Tablodaki Gibidir. 1-)Instagram 2-)Facebook 3-)Youtube 4-)Twitter 5-)Google+

  • Facebook 9.5
  • Twitter 8.2
  • Instagram 9.9
  • Youtube 9
  • Google+ 2.1

Google Plus Resmi Olarak Tamamen Kapatıldı

Google+ Resmi Olarak Google Plus Tüketici (Kişisel) Hesaplara ve Google Plus Marka Hesaplarına Resmi Olarak Tamamen Kapatıldı Kapatılma Nedeni İse Kullanıcısının Az Olmasından Kaynaklanan Sebepler Öngörüldü.

Google Plus Kapatılma Nedeni Olarak Kullanıcı Sayısının Az Olmasını Ön Gösterdi İlk Başlarda Facebook , Twitter Gibi Yükselme Aşamasına Geçmeyi Planlıyordu Fakat Instagram , Snapchat , Facebook , Youtube Gibi Sosyal Medya ve Video Paylaşım Kanallarının Yükselmesi İle Gerilemeye Geçti.

Google+ Yetkilileri Son Zamanlarda Hem Kullanıcı Sayısının Az Olmasından Hemde Kullanıcılarının Çok Az Oranda Sosyal Medyayı Kullanmasından Kaynaklı Bu Platformu Kapatma Kararı Aldı.

Aralık 2018’de Kapatılacağına Dair Bütün Kullanıcılarına Uyarı Veren Uygulama Kullanıcıların Verilerini Yedeklemelerini İstedi ve 2 Nisan 2019’da Uygulamayı Tamamen Kullanıma (Kişisel Hesapları ve Marka Hesaplarını) Kapattı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir