Google’ın Muhteşem Oyun Projesi
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Google’ın Muhteşem Oyun Projesi

Google Muhteşem Oyun Projesi'ni Açıkladı

0

Google Muhteşem Oyun Projesi’ni Açıkladı

Newsweek Dergisinde Yayınlanan Haberde Google Muhteşem Bir Oyun Projesi Açıkladı Ancak Böyle Bir Proje Gerçekleşirse Bir Çok Farklı Alan Büyük Zararlara Maddi Kayıplara Uğrayacaktır. Peki Bu Proje Nedir ?

Google’nin Bu Muhteşem Oyun Projesi Kullanıcıların Kendi Bilgisayarlarına İnternet , CD , USB Gibi Alanlardan Yükledikleri Oyunların Artık Böyle Bir İşleme Gerek Kalmadan Direk İnternet Üzerinden Erişim Sağlayabilecekleri Bir Proje.

Bu Proje Kullanıcıların Bilgisayarlarındaki Hafızalarını Doldurmadan Kişisel Hesaplar İle İnternet Üzerinden Erişim Sağlayabilecekleri Bir Platform Üzerinden Oyunları Rahatlık İle Oynayabilmelerini Sağlayacak.

Böyle Bir Proje Hayata Geçerse İlk Başlarda Tabi Birçok Sorun Yaşanabilir İlk Akla Gelen Sorun İnternet Hızı İle Alakalı İnternet Takılır yada Çok Büyük Oyunlarda Sürekli Donma Kasma Problemi Yaşanır Gibi İfadelere Google’nin Yanıtı Olarak;

Google Bu Projede Bulut Tabanlı Sunucu Kullanmayı Yani Oyunlara Erişim Hızları ve Oyunda Kasma Donma Gibi Problemlerin Ortadan Kalkacağı Bir Sistem Söz Konusu Olduğunu Söylüyor.

Bu Proje’nin Kullanıcılar İçin En Kötü Tarafı Olarak Birkaç Kişinin Çok Sevdiği Bir Oyunun Kaldırılması Olacaktır Oyun İnternet Üzerinden Oynandığı İçin Kaldırıldığı Zaman Bir daha Oynayamayacağınız Anlamına Geliyor.

Bu Proje’nin Kullanıcılar İçin En İyi Tarafı İse En Son Çıkan Oyunlar İçin Çok Pahalı ve Özellikli Bilgisayarlara Para Ödemek Tarih Olacak ve Yüksek Boyutlu Oyunlar Artık Bilgisayarlarınızda Yer Kaplamayacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir