WhatsApp Çöktü mü?Mesajlar İletilmiyor, Ne Zaman Düzelecek?
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp Çöktü mü?Mesajlar İletilmiyor, Ne Zaman Düzelecek?

0

WhatsApp kullanıcıları, an itibarıyla mesajların iletilmemesi nedeniyle uygulamanın çöktü mü sorusuna cevap aramaya başladı. Bu popüler uygulamayla ilgili araştırmalar da hız kazandı. Sorun yaşayan kullanıcılar, “19 Temmuz’da WhatsApp çöktü mü, mesaj gönderilemiyor mu?” şeklindeki sorulara yanıt arıyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan bu mesajlaşma uygulamasında erişim sorunu yaşanıyor. İşte popüler uygulamayla ilgili detaylar.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta mesaj göndermeye çalışanların sorunlar yaşaması, detayları öğrenmek isteyenleri “WhatsApp çöktü mü, neden çalışmıyor, mesajlar neden iletilmiyor, ne zaman düzelir?” şeklindeki sorularla araştırmaya yöneltiyor. Gelecek açıklamalar merakla beklenirken, özellikle Twitter’da konuyla ilgili birçok paylaşım yapılıyor. Peki, 19 Temmuz 2023’te WhatsApp çöktü mü, neden çalışmıyor, gruplara mesajlar neden gitmiyor, ve ne zaman düzelir? İşte detaylar.

Dünya genelinde yaşandığı belirtilen bu sorunun kaynağı henüz bilinmezken, WhatsApp’tan konuya ilişkin resmi bir açıklama geldi. Şirket, yaptığı açıklamada, “WhatsApp ile bağlantı sorunlarını çözmek için hızla çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede sizi buradan bilgilendireceğiz” ifadelerine yer verdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir