Apple AirPower Projesini Durdurdu !
  1. Anasayfa
  2. iOS

Apple AirPower Projesini Durdurdu !

Apple AirPower Projesine Bir Süreliğine Ara Vermeyi Seçti

0

Apple AirPower Projesine Bir Süreliğine Ara Vermeyi Seçti

Apple’nin AirPower İsimli Projesi Uzun Çalışmalar Sonucunda Etkin Bir Sonuş Göstermeyince Apple Projeye Bir Süreliğine Ara Verdi ve Neden Durdurduğuna , Proje Esnasında Çıkan Sorunlara Dair Açıklamalarda Bulundu.

Projeye Bir Süreliğine Ara Veren Apple Bu AirPower Cihazı İçin Biraz Aradan Sonra Yeniden Çalışmalara Başlayacağını Belirtti.

Apple AirPower Nedir ?

AirPower Apple’nin Üretmiş Olduğu Cihazları Kablolu Şarj Sıkıntısından Kurtarmak İçin Üretilmiş Bir Kablosuz Şarj Aparatıdır Bu Kablosuz Şarj Aparatı Sayesinde Bu Aparatı Destekleyen Apple Cihazları Kablosuz Şekilde Şarj Dolumu Yapabilecekler.

Proje Neden İptal Edildi ?

AirPower’in İptal Edilmesi İle İlgili Açıklamalarda Bulunan Apple Açıklamasında Projeyi Geliştirme Aşamasında Çıkan Sorunlardan ve Projenin İstedikleri Gibi Bir Sonuç Vermediğinden Bahsetti.

Proje Esnasında Çıkan Sorunlardan Birinin Kablosuz Şarj Aparatının ve Şarj Olan Cihazların İstemedikleri Şekilde Isınma Probleminden Bahsetti Bu Problemin Yanında Üretmiş Oldukları Cihazın İstedikleri Performansı Vermediğininde Açıklamasını Yaptıklar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir