Büyük Ekranlı Huawei Mate 20 X 5G Mobil Cihaz
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Büyük Ekranlı Huawei Mate 20 X 5G Mobil Cihaz

Huaweinin Büyük Ekranlı İkinci 5G Mobil Cihazı

0
8.1
Huawei 5G Mobil Cihazları

Huawei'nin Bu Yeni 2. 5G Modeli (Huawei Mate 20 X - 5G) ve Bundan Önceki Modelinin (Huawei Mate X - 5G) Özellik ve Tasarım Olarak İnceleme Puanları

  • Huawei Mate X - 5G 9
  • Huawei Mate 20 X - 5G 7.2

Huaweinin Büyük Ekranlı İkinci 5G Mobil Cihazı

Huawei CEO’sunun Doğruladığı Huawei Mate 20 X 5G Mobil Cihazı Bu Hafta İçerisinde Özellikleri ve Görselleri China Unicom Tarafından Ortaya Çıktı.

Bu Mobil Cihaz Huawei Firmasının İlk Kez Ürettiği 5G Destekli Bir Cihaz Değil Daha Önce Huawei Mate X Olarak Adlandırılan Katlanabilir Akıllı Cihaz Olan Telefonu Üretti.

Huawei Bu Sefer Bu Mate 20 X 5G Destekli Olan Bu Mobil Cihazı Üretti ve Bu Cihaz Huawei’nin En Büyük Mobil Cihaz Kategorisine Girmeyi Başardı 7.2″ Ekran Büyüklüğüne Sahip Olan Bu Cihaz 2019 Yılı İçerisinde Tanıtılması ve Satışa Sunulması Bekleniyor.

Cihazın Tasarımında Ön Ekran Damla Çentikli Ekran Çerçeve Oranı Oldukça İnce Olan Bir Tasarımda ve Arka Kısımda Cihazın Kamera Kısmı Ortada Konumlandırılmış 3 Kamera ve 1 Flash’dan Oluşmakta.

Ayrıca Cihazın Arka Kısmında “5G” Logosu Hemen Altında İse “Huawei” Yazısı Yer Almakta Kamera’nın Hemen Altında İse Parmak İzi Okuyucu Sensör Konumlandırılmış Durumda.

Cihazın Dış Görünüş Haricinde İçerisinde Huawei’nin Kirin 980 Yonga Seti Yer Almakta Bu Yonga Setini Besleyen Güç Kaynağı (Pil) 4200mAh Büyüklüğünde ve Hızlı Şarj Destekli.

Cihazın 40W Hızlı Şarj Desteği Sayesinde %0’dan %70’e Yarım Saatte Doldurabileceği Söyleniyor. Huawei Mate 20 X 5G Modelinin Haziran Ayından Sonra Tanıtılacağı Bekleniyor.

KAYNAK: https://www.gsmarena.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir