IPhone 15 Modelleri, Lüks Tasarım ve Yüksek Fiyat Etiketleriyle Karşımızda
  1. Anasayfa
  2. Mobil

IPhone 15 Modelleri, Lüks Tasarım ve Yüksek Fiyat Etiketleriyle Karşımızda

0

Özellikle yüksek kaliteli malzemeler kullanma ve daha yüksek fiyatlı modellere yönelme, Apple’ın yeni iPhone serilerinde sıkça tercih ettiği bir stratejidir. Bu nedenle iPhone 15 Pro modellerinin titanyum çerçeveyle gelmesi ve daha yüksek fiyat etiketlerine sahip olması oldukça olası bir senaryodur.

Titanyum, güçlü ve hafif bir metaldir ve özellikle dayanıklılık açısından üst düzey bir malzemedir. Bu nedenle, titanyum çerçeve kullanarak, telefonun daha dayanıklı olmasını ve daha lüks bir his vermesini sağlayabilirler. Geçmiş yıllarda Apple Watch modellerinde görülen örnekten yola çıkarak, Apple’ın önümüzdeki Eylül ayında tanıtması beklenen iPhone 15 ailesinde de titanyum çerçeve kullanılan modellerin daha yüksek fiyat etiketleriyle gelmesi bekleniyor. Hatırlatmak gerekirse, Apple Watch modelleri standart modellere göre 100 dolar daha yüksek fiyatla satılıyor

Bloomberg’den Mark Gurman’ın analizlerine göre, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modellerinde fiyat artışının 200 dolara kadar çıkabileceği bekleniyor. Titanyum çerçeveli ve daha ince tasarıma sahip olan bu modeller, aynı zamanda daha gelişmiş kameralara ve ekran kasa oranlarına sahip olacak. Apple’ın titanyum çerçeveli ürünlerde daha yüksek fiyat talep etmesine örnek olarak Apple Watch modelleri de gösteriliyor. Önümüzdeki aylarda iPhone 15 ailesi hakkındaki gelişmeleri takip edeceğiz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir