Microsoft 6 Mayıs’ta Wunderlist’i Kapatıyor ! Wunderlist Kapanıyor !
  1. Anasayfa
  2. Yazılım

Microsoft 6 Mayıs’ta Wunderlist’i Kapatıyor ! Wunderlist Kapanıyor !

Microsoft Popüler Olan Yapılacaklar Listesi Uygulamasını (Wunderlist) 6 Mayıs'ta Kapatıyor !

0

Microsoft Popüler Olan Yapılacaklar Listesi Uygulamasını (Wunderlist) 6 Mayıs’ta Kapatıyor !

2011’de Piyasaya Çıkan ve Hızlı Bir Şekilde Popüler Olan Elektronik Not Defteri Adıyla Adlandırılan Yapılacaklar Listesi Uygulaması 6 Mayıs 2020’de Kapanacak Açıldığı Günden Bu Yana 8 Sene Geçmesine Rağmen Eskimeyen Uygulama Microsoft Tarafından Sonlandırılacak.

Wunderlist İşyerlerinde Yetkililerin Çalışanlarına Uygulama Aracılığı İle Görev Dağılımı Yaptıkları Yapacakları İşlerini Çalışanlarına Dağıttıkları Yaptıkları İşleri Uygulama Üzerinden Kontrol Edebildikleri veya Çalışanların Kendi Notlarını Hatırlatmalarını Uygulama Üzerinde Belirli Alanlara Ekledikleri Bir Tür Masaüstü ve Mobil Yazılım.

Bu Yazılım 2011 Yılında Piyasa’ya Çıkmış ve 2015 – 2016 Yıllarında Popüler Olmaya Başlamış Microsoft Tarafından Geliştiricisinden Satın Alınmış Bir Tür Masaüstü ve Mobil Olmak Üzere Farklı Platformlarda Hizmet Veren Uygulamaydı Fakat Microsoft Uygulamayı Kapatma Kararı Aldı.

Uygulamayı Kullanan Vatandaşların Uzun Sürede Yapılacaklar Listesine Ekledikleri Yazıları , Görevleri veya İşleri Varsa Bunları 6 Mayıs 2020 Tarihine Kadar Farklı Bir Ortama Aktarması Gerekiyor Yoksa Kullanıcı Verileri Silinecek.

KAYNAK: https://www.engadget.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir