Titan Raider MSI GT-76 Laptop / Teknik Özellikleri
  1. Anasayfa
  2. Notebook

Titan Raider MSI GT-76 Laptop / Teknik Özellikleri

MSI GT-76 Güçlü Titan Raider Dizüstü Bilgisayar / Teknik Özellikleri

0

MSI GT-76 Güçlü Titan Raider Dizüstü Bilgisayar / Teknik Özellikleri

Dizüstü Bilgisayar Piyasa’sına Birçok Yenilik ve Farklılık Getiren MSI Markası Titan Serisine Yeni Bir Üye Eklemeye Karar Vermiş. MSI’ın Dizüstü Bilgisayarı Piyasada Önemli Bir Yere Sahip Olmaya Başladı.

MSI Titan Serisine Gelen Yeni Üyenin Modeli GT-76 Olarak Belirlenmiş Gibi Duruyor Bilgisayarın Teknik Özelliklerinin Yanında Görünüş Olarak da Muhteşem Bir Kasa Yapısına Sahip Duruyor.

Dizüstü Bilgisayar Dell Alienware MX18 Kasasına Benziyor Fakat Daha Gelişmiş Bir Yapıda Kasanın Arka Tarafında 2 Adet Güçlü Bir Fan Bulunuyor Bunlardan Biri Muhtemelen İşlemci Biride Ekran Kartını Soğutmak İçin Kullanılacak Yani Bilgisayarın Isınma Problemi Ortadan Kalkacak.

Bilgisayarda RGB Led Işıklı Klavye Kombinasyonu Bulunacak ve Kullanıcı Tarafından Change (Değişiklik) Yapılabilecek. Bilgisayarın Ekranı Tam Olarak Açılmayacak Arka Tarafında Kasanın İçerisinde Donanım Parçaları ve Bataryası Orada Yer Alacak.

Bilgisayarın Klavyesi Mekanik Olacağı Yönünde İddialar Mevcut Fakat PC Hakkında Herhangi Bir Açıklama Yapılmadığı İçin Bilinmiyor Ayrıca PC’nin Türkiye’ye Geleceği de Belli Değil O Yüzden Fiyatı Konusunda da Herhangi Bir Bilgi Mevcut Değil.

Tüm Teknik Özellikleri

  • CPU – (İşlemci): 9. Nesil Intel Core i9
  • GPU – (Ekran Kartı): Nvidia RTX 2080
  • Ekran: IPS Panel
  • Ağ: Wi-Fi 6 (802.11ax)
  • RGB Klavye (Mekanik)

MSI GT-76 Dizüstü Bilgisayar Hakkında Yapılan Açıklamalar Sonucunda Bu Bilgiler Elde Edildi Henüz Kesin Bir Bilgi Yok Türkiye’ye Geleceği de Kesinleştirilmedi.

KAYNAK: https://www.tomshardware.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir