Ağustos Ayında Piyasaya Sürülecek En İyi Akıllı Telefonlar
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Ağustos Ayında Piyasaya Sürülecek En İyi Akıllı Telefonlar

0

Teknoloji devleri yeni ürünlerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Özellikle Ağustos ayının bu açıdan oldukça yoğun geçmesi bekleniyor. Şimdiye kadar piyasaya sürülen ve yakın zamanda sürülecek olan akıllı cihazlar şu şekilde.

Her geçen gün yeni bir şirket akıllı telefon sektörüne adım adıyor. Şirketler arasındaki rekabetin artması kullanıcı açısından fiyatlar üzerinde olumlu yönde etki ediyor. Orta sınıf bir mobil cihaz almak isteyenler için Ağustos ayı iyi bir zaman dilimi olacak.

Motorola Yeni Modelini Duyurdu

Mobil cihaz sektörünün köklü şirketlerinden olan Motorola, ayın ilk günlerinde yeni modeli Motorola G14’ü duyurdu. Orta sınıfa hitap eden model hemen peşi sıra çıkış yapan Xiaomi Redmi 12 4G ve Redmi 12 5G modellerinin gölgesinde kaldı denilebilir.  

Sektörün yeni oyuncularından olan TECNO’da adından söz ettirmeye başlıyor. Ay içinde önce SPARK 10 modelini duyuran şirket sonrasında POVA 5 serisini de çıkardı. 6000 mAh bataryanın yanı sıra 120Hz ekrana sahip olan model oldukça dikkat çekiyor.

Vivo’da Ağustos ayını boş geçmeyen şirketlerden oldu. V29 serisi Hindistan’da satışa çıkarıldı. Modelin dünyanın diğer bölgelerinde ne zaman satışa çıkarılacağı veya çıkarılıp çıkarılmayacağı bilinmiyor.

Samsung’un önümüzdeki günlerde 6000 mAh bataryası, 120Hz ekran yenileme hızı ve 50 MP ana kamerası bulunan Galaxy F34 5G’yi Hindistan’da satışa çıkarması bekleniyor.

Realme ise dengeleri değiştirmeyi hedeflediği yeni modeli GT5 Pro’yu ay içerisinde piyasaya sürebilir.

Katlanabilir telefon piyasasına adım atmaya hazırlanan OnePlus’da ilk modeli olan OnePlus Open’ı ay sonunda New York’ta tanıtacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir