Google Nest Hub Max Tanıtıldı
  1. Anasayfa
  2. Donanım

Google Nest Hub Max Tanıtıldı

Akıllı Ekran Google Nest Hub Max Tanıtıldı

0

Akıllı Ekran Google Nest Hub Max Tanıtıldı

Google I/O Etkinliğinde Yeni Akıllı Ekranı Olan Nest Hub Max’ı Tanıttı Akıllı Ekran 10.1″ Büyüklüğünde ve Yapay Zeka Destekli. Google Nest Hub’ın Tüm Özellikleri ve Fiyatı Düzenlenen Etkinlikte Belli Oldu.

Mobil Cihazlarınızdaki Görüntüyü Google Nest Hub Max’a Gönderebilirsiniz veya Google Nest Hub Max’daki Görüntüyü Mobil Cihazınızdan Görüntüleyebilirsiniz.

Nest Hub Max’ın Üzerindeki Kamera Sayesinde Mobil Cihazınızdan Görüntüyü Takip Edebilirsiniz Bu Sayede Google Nest Hub Max Evinizde Bir Güvenlik Kamerası Görevi Görebilir.

Google Nest Hub Max’da Yer Alan “Yüz Eşleştirme” Özelliği Sayesinde Kişisel Verilerinizi Koruyabilir Sadece İzin Verilen Yüzlere Verilerin Kullanımını Açabilirsiniz.

Bu Yüz Tanıma Özelliği Yetkililer Tarafından Yapılan Açıklamada Eşleştirilen Yüzleri Kendi Depolama Alanında Sakladığı ve Bunların Hiçbirinin İnternet (Bulut) Ortamına Yüklenmediği Söylendi.

Bu Sayede Kişisel Verilere Erişim Sadece Cihazda Kayıtlı Olan Kişiler Tarafından Sağlanacak.

Google Nest Hub Max’ın Bu Özelliklerinin Yanında Tablet Olarak Kullanılabilir , Resim Çerçevesi Olarak Kullanılabilir , Çocuklar İçin Küçük Bir Televizyon Olabilir.

Google Nest Hub Max 1280×800 Pixel Çözünürlüğe Sahip , 10.1″ Büyüklüğünde Bir Ekrana Sahip Üzerinde 3 Adet Hoparlör Bulunuyor ve Ön Kamerası 6.5MP Çözünürlüğünde. Nest Hub Max Piyasaya 229$’dan Çıkacak (Bu Fiyat Yurtdışı Satışları İçin Geçerli).

KAYNAK: https://www.theverge.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir